Kártechnikus

4 weeks ago

Budapest, Budapest, Hungary Real Garant GmbH Garantiesysteme Magyarországi Fióktelepe Full time
Miért válasszon minket?

Megbecsüléssel és őszintén érdeklődéssel fordulunk a velünk dolgozó emberek felé. Ez a siker receptje több mint 35 éve, ami a Zurich leányvállalataként európai piacvezetővé tett minket az autóipari ügyfélkapcsolatok terén.

A munkánk

Sikeresen befejezett gépjármű-technikusi végzettséggel rendelkezik, pl. mechatronikai technikus vagy technikus; ideális esetben autószerelő vagy autómechatronikai technikus. Főiskolai végzettség előnyt jelent.

Te milyen feladatokat vállalsz?
  • Ügyfélcentrikusság és szolgáltató szemlélet jellemzi magas minőségi követelményekkel.
  • Jó kommunikációs készség jellemzi, és szívesen tart kapcsolatot az ügyfelekkel.
  • A magyar mellett német nyelvtudás, valamint ideális esetben angol nyelv ismerete szóban és írásban.
Mi a jutalom?

Nem kell többé a hideg műhelyben állni: A műhelyből az irodába váltás lehetősége. Az Ön munkábaállása a Real Garantnál: A könnyebb indulás érdekében egy, az Ön egyéni igényeire szabott belépési programra számíthat. Vállalati kultúránk: A Real Garantnál elismerő munkakörnyezetre, kölcsönös támogatásra és az Ön ötleteinek teret biztosító lehetőségekre számíthat. Továbbképzés: Célzott képzési lehetőségekkel támogatjuk az Ön lehetőségeit a személyes és szakmai fejlődés érdekében, hogy Ön velünk együtt fejlődhessen. Munka és magánélet egyensúlya: Rugalmas munkaidőt, heti két nap home office-t kínálunk Önnek. Egyéb juttatások: Olyan egyéb juttatásokra számíthat, mint a vonzó nyugdíjrendszer, a munkavállalói rendezvények és számos további vállalati juttatás.

  • Budapest, Budapest, Hungary Real Garant GmbH Garantiesysteme Magyarországi Fióktelepe Full time

    Megbízható és hatékony garanciális igények kezelője keresünk!A Real Garant GmbH Garantiesysteme Magyarországi Fióktelepe a magyar piacon vezető autóipari ügyfélkapcsolatok terén több mint 35 éve sikeresen működik. Büszkén állapíthatjuk meg, hogy neves gyártók, autókereskedések és importőrök tartoznak ügyfeleink közé, és hogy...

  • Kártechnikus

    3 weeks ago

    Megbízható partnerekké válj!Megbízható partnerekké válj a Real Garantnál, ahol a szakértelmet és a megbecsülést ötvözzük.A munkánkÜgyfélcentrikus szemlélettel dolgozunk, és a magas minőségi követelményekkel rendelkező csapatunkban a szakértelmet és a megbecsülést ötvözzük. A gépjármű-garanciális szakértőknek a telefonos...

    1 month ago

    Budapest, Hungary Real Garant GmbH Garantiesysteme Magyarországi Fióktelepe Full time

    Megbecsüléssel és őszintén érdeklődéssel fordulunk a velünk dolgozó emberek felé:Ez a siker receptje több mint 35 éve, ami a Zurich leányvállalataként európai piacvezetővé tett minket az autóipari ügyfélkapcsolatok terén. Büszkén mondhatjuk, hogy neves gyártók, autókereskedések és importőrök tartoznak ügyfeleink közé, és...