Csiszoló munkás

4 weeks ago

Budapest, Budapest, Hungary Jármű Zrt. Full time
Új kihívások a Jármű Zrt.-nél

Vállalatunk több évtizede foglalkozik a vasúti személykocsik beltéri elemeinek kialakításával, fejlesztésével és gyártásával. Európa számos pontján rendelkezünk partnerekkel, saját fejlesztésű termékeink megtalálhatóak a világ legmodernebb vasúti kocsijaiban.

Mi vár ránk?
  • Alumínium profilok, öntvények felületeinek csiszolása, porfestés, fényezés, alá, hagyományos korongos, függőleges és vízszintes szalagcsiszolók segítségével
  • Acél alkatrészek csiszolása, polírozása
Elvárások
  • A felsorolt gépek használatában szerzett jártasság, tapasztalat
  • Jó kézügyesség
  • Nyitottság, új ismeretek megszerzésére
  • Pontos, precíziós munkavégzés
Mi kínálunk?
  • Kis létszámú csapatban való együttműködés
  • Változatos és egyedi feladatok
  • Jól felszerelt munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatás
  • Hazánkban több mint 100 éve fennálló vállalatunk stabilitása és biztonsága