Mérnök - Üzemügyelet

1 day ago

Budapest, Budapest, Hungary WEENER PLASTIC Kft. Full time
Munkatársi Újság

Az értékeket nem a munka, hanem az emberek nyújtják.

Mi a WEENER PLASTIC Kft.?

Üzemünkben lendületes csapatunkban dolgozunk, tiszta, korszerű üzemünkben (műanyag fröccsöntő üzem Budapest XXII. kerület).

A munkánk
  • A vállalat támogatása az IT rendszerek működésében, különös tekintettel a MES rendszerre.
  • Gyártási folyamatok digitalizációjának szakmai koordinációja.
  • MES rendszer karbantartásának (pl. frissítések, patchelések, hibakeresések) koordinálása, szoftver testreszabása.
  • MES rendszer proaktív felügyelete (lehetséges problémák és optimalizálható területek).
  • MES felhasználók műszaki támogatása.
  • Fröccsöntő üzem és társterületek munkájának támogatása, adatszolgáltatás, adatelemzés.
  • Adatfolytonosság és megbízható teljesítménymérés biztosítása.
  • Informatikai infrastruktúra-támogatás biztosítása, beleértve a hardver, szoftver, hálózat és biztonság területét.
  • A legújabb informatikai technológiák nyomon követése, a gyártásba való bevezetés megvalósításának kidolgozása.
  • Részvétel IT-projektekben és kezdeményezésekben, például migrációkban, integrációkban és telepítésekben.
  • A gépek műszaki állapotának figyelemmel kísérése.
  • Vonatkozó dokumentáció precíz, pontos vezetése.
Elvárások
  • Alapdiploma informatika, informatikai rendszerek vagy kapcsolódó szakterületen, vagy ezzel egyenértékű munkatapasztalat.
  • Termelésben szerzett munkatapasztalat.
  • Pontos munkavégzés.
  • Önálló, és csapatmunkára való készség.
  • Jó problémamegoldó készség és rugalmasság.
  • Angol nyelvtudás.
Pluszok
  • Műszaki tudásvágy.
  • Programozásban való jártasság.
  • Rendszergazdai alapismeretek.
Ügyfélkapcsolat
  • 100%-ban bejelentett munka.
  • Tiszta, higiénikus munkakörnyezet.
  • Képzési lehetőségek.
  • Bónusz lehetőség félévente.