Hajbeültetési asszisztens

4 days ago

Budapest, Budapest, Hungary Beauty Concept Kft. Full time
Hajbeültetési Asszisztens - Elegáns Környezetben

A Beauty Concept Kft. egy páciensközpontú, magas szakmai színvonalú esztétikai klinikát működtet a budai zöldövezetben. Egy dinamikus és összetartó csapatba kerülő egészségügyi asszisztens/ápoló kollégát keresünk.

Fő feladatok:
  • Hajbeültetés során az egészségügyi asszisztensi (ápolói) feladatok végzése.
  • A páciensekkel való kommunikáció és a csapatban való együttműködés.
  • A hajbeültetési folyamatban való aktív részvétel.
Követelmények:
  • Egészségügyi végzettség (középfokú egészségügyi asszisztensi képesítés, Általános ápoló, OKJ 54/55, felsőfokú végzettség (HÍD) vagy diplomás ápoló).
  • Tapasztalat a hasonló munkakörben.
  • Actív nyelvtudás (angol).
Ügyfélközpontú munka:

A Beauty Concept Kft. egy olyan klinikát működtet, ahol a páciens a központban van. Egy olyan csapatba kerülő kollégát keresünk, aki a páciensekkel való kommunikációban és a csapatban való együttműködésben jeleskedik.

Stabil munkáltatói háttér:

A Beauty Concept Kft. egy stabil és megbízható munkáltató, ahol a hosszútávú munka lehetősége és a megfelelő bérezés biztosított.

  • Budapest, Budapest, Hungary Beauty Concept Kft. Full time

    Állásleírás:A Beauty Concept Kft. egy páciensközpontú, magas szakmai színvonalú esztétikai klinikát működtet a budai zöldövezetben. Együttműködő csapatunkban egy megbízható és munkára igényes Hajbeültetési asszisztens kollégát keresünk.Feladatok:Hajbeültetés során a folyamathoz kapcsolódó egészségügyi asszisztensi...