Autószerelői Munkatárs

11 hours ago

Budapest, Budapest, Hungary BDrive Kft. Full time
Autószerelői Munka

Keresünk Autószerelő kollégát, aki csatlakozhat a BDrive Kft. csapatához

Te, aki:
  • BMW-k javításában és karbantartásában szerzett tapasztalattal rendelkezik;
  • lelkiismeretes és pontos munkavégzésre képes;
  • munkarendet betartva dolgozik (8:30-17:00);
  • érvényes B kategóriás jogosítvány birtokában van;
Érdemeket szerez:
  • BMW-k javításában és karbantartásában szerzett tapasztalattal bővítheti tudását;
  • német nyelvtudás segíthet a munkában;
Értékes juttatások:
  • bejelentett 8 órás munkaviszony;
  • versenyképes fizetés;
  • a mindennapi finom ebéd;
  • jó hangulatú munkakörnyezet;
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • kulturált munkakörnyezet;
  • bejárási támogatás;

Munkavégzés helye Budapest, XV. ker.

  • Budapest, Budapest, Hungary Kaptás Autószervíz Kft Full time

    Autószerelői MunkakörA Kaptás Autószervíz Kft. állandó flottákkal és rendszeresen visszatérő és új ügyfelekkel rendelkező műhelyében keres autószerelői munkatársat Budapest 11. kerületében.Teendők:Általános átvizsgálás, műszaki vizsgára felkészítésRevíziós feladatok elvégzéseSzervizmunkák elvégzéseÁltalános...

  • Budapest, Budapest, Hungary BÉR-GÉP Kft Full time

    Gépjavító munkatárs keresésA BÉR-GÉP Kft dinamikusan fejlődő építőipari gépkölcsönzőjében keres gépjavító munkatársat.Te kik vagy?Ha gépszerelői, autószerelői vagy mezőgazdasági gépszerelői tapasztalattal rendelkezel, és B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel, akkor érdeklődj!A munkakör jellemzőiÉpítőipari gépek...

  • Budapest, Hungary Pásztor Csoport Full time

    Közel 30 éves szakmai múlttal rendelkező cégünk, mindig az élvonalban volt a márkakereskedések, márkaszervizek között. Folyamatosan fejlesztünk, beruházunk és képezzük kollégáinkat, ezáltal is biztosítva a versenyképességet, a  kiemelt bérezést. Kiváló helyeken lévő telephelyeink könnyen megközelíthetők tömegközlekedéssel...