Android alkalmazásfejlesztő

2 weeks ago

Budapest, Budapest, Hungary MPSoft Zrt. Full time
Új kihívások a MPSoft Zrt.-nél

Ha szeretnél egy dinamikus és fejlődő vállalatban dolgozni, ahol a technológiai innovációkra és a kreativitásra nagy hangsúlyt fektetünk, akkor nálunk a helyed.

Az új kollégaként feladataid lesznek:

Mobil applikáció fejlesztés
  • Mobil platformok fejlesztésének tervezése
  • Android eszközökre történő mobil applikáció fejlesztésekben történő aktív fejlesztői részvétel
  • Az elkészített applikációk fejlesztői, üzemeltetői szintű dokumentálása
  • Mobil applikáció tesztelők támogatása
  • Az applikációk fejlesztői szintű supportálása
  • Üzemeltetésben tapasztalt problémák alapján a tovább fejlesztési igényeket definiálása.
Elvárások
  • Általános Android fejlesztői tudás
  • Kotlin fejlesztői tudás
  • Legalább 5 év aktív Android fejlesztési tapasztalat (a projekt és az elérhető kapcsolattartó megjelölésével)
  • Angol nyelv kommunikációs szinten, angol nyelvű dokumentáció olvasása
Plusz pontok
  • Kotlin nyelven kívüli más mobil fejlesztő nyelv ismerete
  • Mobil applikáció rendszerszervezési gyakorlat
  • Nagyvállalati, mobil applikáció fejlesztő környezet kialakítási tapasztalat
Mi vár ránk?
  • Megbízható, stabil cégkörnyezet
  • Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Igényes munkakörnyezet, összetartó profi csapat.