Klímaszerelő segéd

2 weeks ago

Budapest, Budapest, Hungary Hóember Klíma Épületgépészeti és Szolgáltató Kft. Full time
Klímaszerelői Segéd Szakmai Feladatai

Cégünk Split és VRF klímaberendezések kivitelezésével foglalkozik. Hosszútávú stabil munkahelyet tudunk biztosítani. Munkáink 98%-ban Budapesten végezhetők.

Főbb Feladatok:
  • Munkafolyamatok előkészítése
  • Rögzítések előkészítése
  • Bilincsezés
  • Kalorikus csövek előkészítése, szigetelése
Elvárások:
  • Építőiparban szerzett tapasztalat
  • Szerszámismeret
  • Rögzítéstechnika ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Büntetlen előélet
  • Önálló igényes munkavégzés
Plusz Pontok:
  • Angol nyelv ismerete
  • Hosszútávú stabil munkahely
  • Téli időszakban is munkavégzés lehetősége
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés

  • Klímaszerelő segéd

    2 weeks ago

    Budapest, Hungary Hóember Klíma Épületgépészeti és Szolgáltató Kft. Full time

    Cégünk Split és vrf klímaberendezések kivitelezésével foglalkozik . Hosszútávú stabil munkahelyet tudunk biztosítani. Munkáink 98 % Budapesten végezendő. , Klímaszerelő mellett feladatok: - Munkafolyamatok előkészítése-Rögzítések előkészítése-Bilincsezés- Kalorikus csövek előkészítése, szigetelése, Építőiparban szerzet...