Gépjavító, gépszerelő

3 weeks ago

Budapest, Budapest, Hungary BÉR-GÉP Kft Full time
Gépjavító, gépszerelői munkakör

A BÉR-GÉP Kft. építőipari gépkölcsönző cégénél keresünk gépjavító, gépszerelői munkakörbe munkatársat.

Teendők:
  • Építőipari gépek javítása, karbantartása, felújítása telephelyen vagy külső helyszínen
  • Bérletből visszaérkezett gépek ellenőrzése, kiadásra alkalmassá tétele, tisztítása
  • Gépkiadás, bérlő partnereknek a bérelt gépek bemutatása, partnerekkel történő kommunikáció
  • Anyagszükséglet felmérése
Elvárások:
  • Gépszerelői, autószerelői vagy mezőgazdasági gépszerelői tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
Lehetőségek:
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Rendezett munkakörnyezet
  • Stabil munkáltatói háttér
  • Heti 40 órás bejelentett munkaviszony
  • Családias környezet
  • Védőeszköz, munkaruha

  • Budapest, Budapest, Hungary BÉR-GÉP Kft Full time

    Bér-Gép Kft - Gépjavító, gépszerelői munkaA Bér-Gép Kft egy dinamikusan fejlődő építőipari gépkölcsönző cég, amely több mint 30 éves szakmai múlttal rendelkezik. Keresünk gépjavító, gépszerelői munkakörbe munkatársat.A munkakör feladatai:Építőipari gépek javítása, karbantartása, felújítása telephelyen vagy külső...

  • Gépjavító

    1 week ago

    Budapest, Budapest, Hungary LAK-ART '98 Kft. Full time

    Munkahelyi feltételekBudapesti vagy Budapest környéki munkahelyre keresünk gépszerelő, lakatos, karbantartó, vagy mechanikus szerelőmunkára kollégákat.Pályakezdők is jelentkezhetnek!Munkarend: Hétfőtől péntekig napi 8 órában, 2 műszakos munkarendben, túlórázási lehetőséggel.Utazási költségtérítés: Vidékieknek teljesen...

  • Gépjavító-Szerelő

    3 weeks ago

    Budapest, Budapest, Hungary KUHN Rakodógép Korlátolt Felelősségű Társaság Full time

    Általános LeírásA KUHN Rakodógép Korlátolt Felelősségű Társaság szakembereinek csapatához kerülhet, aki a gépszerelő-lakatos szakma területén szerzett tapasztalattal rendelkezik.TeendőkLakatos-Gépszerelői MunkákAz általunk forgalmazott PALFINGER darukkal kapcsolatos lakatos-gépszerelői munkák elvégzése, segédalvázak,...