Főpincér

2 days ago

Budapest, Budapest, Hungary Matild Palace, a Luxury Collection Hotel, Budapest Full time
Új kihívások várják Önt

Szeretettel várjuk Önt a Matild Palace, a Luxury Collection Hotel Budapestben, a város szívében.

A feladatok:
  • Irányítja a napi konyhai stewarding közüzemi műveleteket és a stewarding csapatot.
  • A felelősségi körébe tartozik a mosogatóhelyiségek üzemeltetése, az éjszakai takarítás, a hátsó dokkok takarítása és karbantartása, a bankett tálalása és az ételfuttatás.
  • A vendégek és a dolgozók elégedettségének folyamatos javítására törekszik, miközben fenntartja a működési költségvetést.
  • Porcelán-, üveg- és ezüstleltárt tart.
  • Ellenőrzi az ételek, berendezések, apróságok és szeszes italok leltárát, és jelenti a hiányt a kijelölt személyzetnek.
  • Ellenőrzi az ellátmányt, a felszerelést és a munkaterületeket a hatékony és megfelelő kiszolgálás biztosítása érdekében.
  • Kezeli és karbantartja a takarítóberendezéseket és eszközöket, beleértve a mosogatógépet, a kézmosó állomásokat, az edénysúroló állomást és a szemétpréselőt.
  • A HACCP-szabályok betartása, és a higiéniára és tisztaságra való legnagyobb odafigyelés.
Elvárások:
  • Középiskolai végzettség vagy GED; 4 év tapasztalat a beszerzés, az élelmiszer- és italellátás, a konyhai vagy a kapcsolódó szakmai területen.
  • 2 éves diplomát szállodai és éttermi menedzsment, vendéglátás, üzleti adminisztráció vagy kapcsolódó szakirányon; 2 év tapasztalat a beszerzés, az élelmiszer- és italellátás, a konyhai vagy kapcsolódó szakmai területen.
  • Legalább 1-3 év releváns munkatapasztalat.
  • Folyékonyan beszél angolul.
Örömteli juttatások:
  • Kényelmes, kellemes, modern munkakörnyezet.
  • Kiemelkedő juttatási csomag (13. havi fizetés, ingyenes személyzeti étkezés, Marriott-kedvezmények, AYCM, üdülési ajándékok, stb.).
  • Professzionális és emberközpontú vezetés.
  • Képzési és karrierépítési lehetőségek.

  • Étterem vezető

    3 weeks ago

    Budapest, Budapest, Hungary Sunhill Bistro Kft Full time

    Éttermi supervisor/Főpincér pozícióBudapest I. kerületében, a Naphegy szívében található, exkluzív Fine bistro éttermünkben keresünk tapasztalt és magabiztos Éttermi supervisor/Főpincér kollégát.TeendőkÜzletvezető által kiadott feladatok teljesítéseFelszolgálók munkájának koordinálása és kollégák ambicionálásaPultosok...

  • Főpincér

    12 hours ago

    Az álom visszatérSzeretettel várjuk Önt a Matild Palace, a Luxury Collection Hotel Budapestben, a város szívében.A konyhai stewarding feladataiIrányítja a napi konyhai stewarding közüzemi műveleteket és a stewarding csapatot.A felelősségi körébe tartozik a mosogatóhelyiségek üzemeltetése, az éjszakai takarítás, a hátsó dokkok...

  • Budapest, Hungary Sunhill Bistro Kft Full time

    Budapest I. kerületében a Naphegy szívében található, exkluzív Fine bistro éttermünkbe keresünk vendégközpontú, munkájára igényes, angol nyelven magabiztosan kommunikáló, tapasztalt Éttermi supervisor/Főpincér kollégát.Ha szívesen dolgoznál minőségi, professzionális környezetben és eszközökkel, akkor jelentkezz hozzánk, és...