Gipszkarton szerelő

2 days ago

Budapest, Budapest, Hungary Websavoir Kft. Full time
Gipszkarton szerelő szakmai feladatai

A Gipszkarton szerelő szakmai feladatai közé tartozik a gipszkarton falak és álmennyezetek szerelése, kialakítása, valamint a gipszkarton válaszfalak építése, csiszolása és glettelése.

Hang- és hőszigetelések beépítése

A hang- és hőszigetelések beépítése fontos része a gipszkarton szerelő munkájának. A szakembernek képesnek kell lennie a hang- és hőszigetelések megfelelő beépítésére, hogy a gipszkarton felületek optimális minőségűek legyenek.

Gipszkarton felületek előkészítése festésre, tapétázásra

A gipszkarton felületek előkészítése fontos lépés a festés és a tapétázás előtt. A szakembernek képesnek kell lennie a felületek megfelelő előkészítésére, hogy a festés és a tapétázás sikeres legyen.

Tervrajzok alapján történő precíz kivitelezés

A tervrajzok alapján történő precíz kivitelezés fontos része a gipszkarton szerelő munkájának. A szakembernek képesnek kell lennie a tervrajzok alapján precíz kivitelezésre, hogy a gipszkarton felületek megfeleljenek a terveknek.

Helyszíni felmérések és méretezések

A helyszíni felmérések és méretezések fontos része a gipszkarton szerelő munkájának. A szakembernek képesnek kell lennie a helyszíni felmérések és méretezések elvégzésére, hogy a gipszkarton felületek megfeleljenek a szükségleteknek.

Anyagszükséglet felmérése, megfelelő anyagok kiválasztása

A anyagszükséglet felmérése és a megfelelő anyagok kiválasztása fontos része a gipszkarton szerelő munkájának. A szakembernek képesnek kell lennie az anyagszükséglet felmérésére és a megfelelő anyagok kiválasztására, hogy a gipszkarton felületek megfeleljenek a szükségleteknek.

Szoros együttműködés a projektvezetőkkel és más szakemberekkel

A szoros együttműködés a projektvezetőkkel és más szakemberekkel fontos része a gipszkarton szerelő munkájának. A szakembernek képesnek kell lennie a szoros együttműködésre a projektvezetőkkel és más szakemberekkel, hogy a gipszkarton felületek megfeleljenek a szükségleteknek.

Követelmények

A gipszkarton szerelő szakembernek megfelelő szakmai végzettsége vagy tapasztalata szükséges. A szakembernek képesnek kell lennie a gipszkarton felületek precíz kivitelezésére, hang- és hőszigetelések beépítésére, gipszkarton felületek előkészítésére festésre, tapétázásra, tervrajzok alapján precíz kivitelezésre, helyszíni felmérések és méretezések elvégzésére, anyagszükséglet felmérése és megfelelő anyagok kiválasztására, valamint szoros együttműködésre a projektvezetőkkel és más szakemberekkel.

Juttatások

A Websavoir Kft. kínálja a következő juttatásokat:

  • Versenyképes fizetés
  • Teljesítményarányos juttatások
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Barátságos csapat és támogató vezetőség
  • Modern munkakörülmények és profi eszközök
  • Szakmai fejlődési lehetőség és továbbképzések

A Websavoir Kft. a XIII. kerületben működik, jó közlekedési lehetőségekkel.

  • Budapest, Hungary Websavoir Kft. Full time

    , Gipszkarton falak és álmennyezetek szerelése, kialakításaGipszkarton válaszfalak építése, csiszolása, gletteléseHang- és hőszigetelések beépítéseGipszkarton felületek előkészítése festésre, tapétázásraTervrajzok alapján történő precíz kivitelezésHelyszíni felmérések és méretezésekAnyagszükséglet felmérése,...