Kodifikációs szakértő

9 hours ago

Budapest, Budapest, Hungary SZTFH Full time
Jelentős feladatok várják a SZTFH-nál

A SZTFH (Szabályozott Tevékenységek Felügyeleti Hatósága) pályázatot hirdet egy új pozíció betöltésére. A Hatóság stratégiai jelentőségű ágazatokat felügyel, és rendkívül széleskörű portfólióval rendelkezik.

Fő feladatok:
  • Jogi előkészítés és szabályozási tevékenység
  • Kormányzati döntés-előkészítés
  • Jogharmonizációs tevékenység
  • Uniós jogszabálytervezetek hazai jogrendbe illeszkedése
  • Uniós kötelezettségszegési ügyekkel kapcsolatos feladatok
Elvárások:
  • Magyar állampolgárság
  • Cselekvőképesség
  • Büntetlen előélet
  • Nemzetbiztonsági ellenőrzés és vagyonnyilatkozat-tételi kötelezettség
Szakmai elvárások:
  • Jogi egyetemi végzettség
  • Felhasználói szintű irodai informatikai alkalmazások ismerete
  • Önálló, proaktív munkavégzés
  • Megbízhatóság, felelősségtudat
  • Precíz feladatellátás
  • Magas szintű együttműködési készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Határozottság, logikus gondolkodás

A SZTFH stabil szervezeti háttérrel és versenyképes jövedelemmel várja a jelentkezőket. A munkába járás támogatás és a cafeteria is rendelkezésre áll.

  • Budapest, Budapest, Hungary Budapest Főváros Főpolgármesteri Hivatal Full time

    Budapest Főváros Főpolgármesteri HivatalÁlláshirdetésSzabályozási referens munkakör betöltésére munkatársat keresünk.TeendőkA főpolgármester és a főjegyző normatív utasításainak előkészítése, valamint nem önkormányzati szintű jogszabálytervezetek figyelemmel kísérése.Jogi kutatómunka, elemzés készítése a felmerülő, a...