Gumiszerelői Szakember

16 hours ago

Budapest, Budapest, Hungary A Mobilgumis Kft. Full time
Munkakör leírása

A keresett szakember tapasztalattal rendelkezik a személyautó gumiszerelésben és javításban. A munkakörben a probléma megoldására, önálló munkavégzésre, megbízhatóságra, precizitásra és B kategóriás jogosítványra van szükség.

Elvárások
  • Műszaki beállítottság
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Gépjárműipari végzettség
Offer

Az A Mobilgumis Kft. bejelentett munkaviszonyt kínál, hosszútávú, biztos állással, nettó 400.000 Ft + kiemelt, teljesítménnyel arányos munkabérrel, barátságos csapattal, munkaruha és védőfelszerelések biztosításával, valamint professzionális berendezésekkel.

  • Budapest, Budapest, Hungary A Mobilgumis Kft. Full time

    A Mobilgumis Kft. Keresi:Gumiszerelői SzakemberTapasztalt gumiszerelőt keresünk mobilgumis autónkra.Elvárások:Problémamegoldó képességÖnálló munkavégzésMegbízhatóságPrecizitásB kategóriás jogosítványGumiszerelői végzettségÜgyfélünkkel kapcsolatos információk:A Mobilgumis Kft. hosszútávú, biztos állást kínál, nettó...

    Munkakör leírásaA Munkagép/tehergépjármű gumiszerelésben és javításban tapasztalt kollégát keresünk mobilgumis autónkra.ElvárásokProblémamegoldó képességÖnálló munkavégzésMegbízhatóságPrecizitásB kategóriás jogosítványGumiszerelői végzettségMűszaki beállítottságHasonló munkakörben szerzett...

  • Budapest, Budapest, Hungary TELEK-TRANS KFT Full time

    Telek-Trans Kft. Gumiszerelői Szakember KereséseTelek-Trans Kft. egy tapasztalt autóipari vállalat, amely 1998 óta foglalkozik a gumiszerelés, javítás és gumiabroncsok értékesítésével. A cég a HRS/Hijoin- és Alutec könnyűfém keréktárcsák forgalmazásával is foglalkozik.A gumiszerelői szakember feladatai:Gumiszerelés, kerékcsere,...