Elektrotechnikus munkatárs

4 weeks ago

Budapest, Budapest, Hungary BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. Full time
Állásleírás

A BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. Budapest területén nyújt köz- és díszvilágítás szolgáltatást. Üzemelteti a tulajdonában, továbbá a Főváros, illetve a kerületek tulajdonában lévő köz- és díszvilágítási berendezéseket.

Feladatok
  • Erősáramú elektrotechnikusi végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Pályakezdő és tapasztalt szakember jelentkezését egyaránt várjuk
Elvárások
  • Közvilágítási vagy áramszolgáltatói hálózati ismeret
  • Műszaki ellenőri illetve felelős műszaki vezetői jogosultság/gyakorlat
Összefoglaló

Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség, széleskörű béren kívüli juttatások, kiszámítható munkaidő beosztás, változatos munka, tanulási - szakmai fejlődési lehetőség.

  • Budapest, Budapest, Hungary Budapest Bábszínház Nonprofit Kft. Full time

    Budapest Bábszínház Nonprofit Kft. - Világosító munkatársSzínházunk Közép-Európa legnagyobb bábszínháza, mely e speciális műfaj innovatív képviselője Magyarországon. Minden korosztálynak kínálunk előadásokat. Jellemző ránk a kísérletezés, a nyitottság és a minőségi munka minden körülmények között.FeladatokSzínházi...

    Budapest Bábszínház Nonprofit Kft. - Világosító munkatárs kereséseSzínházunk Közép-Európa legnagyobb bábszínháza, mely e speciális műfaj innovatív képviselője Magyarországon. Minden korosztálynak kínálunk előadásokat. Jellemző ránk a kísérletezés, a nyitottság és a minőségi munka minden körülmények...