Mérőszobai munkatárs

2 days ago

Budapest, Budapest, Hungary FERRO-TOOL Zrt. Full time
Ferenczy Gyártó és Forgalmazó Zrt.

A Ferro-Tool Szerszámkészítő és Forgalmazó Zrt. budapesti székhellyel, és sárospataki telephellyel rendelkező vállalkozás. Gyártmányaink kizárólag ügyfeleink rendelése alapján készített magas minőségű kivágó, hajlító és fröccsöntő szerszámok, valamint készülékek és szerszámok az autóipar részére.

Feladatok:
  • Rajz alapján történő gyártásközi ellenőrzés végzése
  • Végellenőrzés elvégzése
  • Mérési adatok egyeztetése a gyártással
  • Gyártási ütemezés rendszerben való ellenőrzése
Követelmények:
  • Szakmai végzettség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • PC-DMIS szoftver ismerete
  • Versenyképes fizetés
  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely

  • Budapest, Hungary FERRO-TOOL Zrt. Full time

    A Ferro-Tool Szerszámkészítő és Forgalmazó Zrt. budapesti székhellyel, és sárospataki telephellyel rendelkező vállalkozás. Gyártmányaink kizárólag ügyfeleink rendelése alapján készített magas minőségű kivágó, hajlító és fröccsöntő szerszámok, valamint készülékek és szerszámok az autóipar részére.Különösen nagy...