Villamosmérnök lebonyolító

6 days ago

Budapest, Budapest, Hungary Óbuda-Újlak Zrt. Full time
Új kihívások a villamosmérnöki szakértők számára

Az Óbuda Group Magyarország egyik vezető tervező, mérnöki szolgáltató és projektmenedzsment vállalata. Több mint 1000 sikeres ingatlanfejlesztési és építési projektben működött közre hazai és nemzetközi piacon.

A feladatok
  • Nagy léptékű projektek lebonyolítása
    • Előkészítés
      • Koncepció, tervezési program szakági részeinek elkészítése
      • Tervek ellenőrzése, észrevételezése a program, költség- és időkeret alapján
    • Megvalósítás
      • Helyszíni műszaki ellenőrzésben
      • Változásmenedzsmentben (változáskövetés, pótmunka elbírálás)
      • Ütemterv ellenőrzésében, követésében
      • Szakági kivitelezőkkel való kapcsolattartásban, kooperációkon való részvételben
    A szükséges szakértelem
    • Villamosmérnök felsőfokú végzettség
    • Szakági műszaki ellenőrzéshez szükséges jogosultság (ME-V)
    • 5-10 éves szakmai tapasztalat, ahol már bizonyítottad az önálló munkavégzésben szerzett rátermettségedet
    • Hibalistázó szoftver és kollaborációs platformok készség szintű használata
    • Legalább társalgási szintű angol nyelvtudás
    • B-kategóriás jogosítvány és utazási hajlandóság a régióban
    Akkor jelentkezz

Professzionális mérnöki környezetet, komplex, felelősségteljes munkát, fejlődési, tanulási lehetőséget egy stabil vállalatnál, versenyképes jövedelmet és egyéb béren kívüli juttatásokat kínálunk.

  • Budapest, Budapest, Hungary Óbuda-Újlak Zrt. Full time

    Ügyféllel való kapcsolatbanAz Óbuda Group Magyarország egyik piacvezető tervező, mérnöki szolgáltató, projektmenedzsment vállalata.Te is csatlakozhatsz hozzánk!Lebonyolító feladatokElőkészítésKoncepció, tervezési program szakági részeinek elkészítéseTervek ellenőrzése, észrevételezése a program, költség- és időkeret...

  • Budapest, Hungary Óbuda-Újlak Zrt. Full time

    Az Óbuda Group Magyarország egyik piacvezető tervező, mérnöki szolgáltató, projektmenedzsment vállalata. Cégünk több mint 1000 sikeres ingatlanfejlesztési, építési projektben működött közre hazai  és nemzetközi piacon.  , közreműködhetsz elsősorban nagyléptékű (több 10.000 négyzetméteres) projektek lebonyolítói, szakági...