Tervezőmérnök - Tartószerkezetek

1 week ago

Budapest, Budapest, Hungary SZERMANN Kft. Full time
Új Kihívások, Új Fejlődés

Mi jellemző ránk?

Innováció és Fejlődés

Nálunk az újdonságok a mindennapjaink részei. Támogatjuk a kreatív gondolkodást és a folyamatos tanulást, hogy mindig lépést tarthassunk az iparág változásaival.

Csapatmunka

Elkötelezett, egymásra figyelő és összetartó közösség vagyunk. A csapatmunka a mindennapi munkánk alapja.

Versenyképes Juttatások

A teljesítményt elismerjük és értékeljük. Versenyképes bérezési csomagot, juttatásokat és fejlődési lehetőségeket kínálunk, hogy a munkád tényleg megtérüljön.

Karrierlehetőség

A nálunk töltött idő alatt sokféle pozícióba és területre nyílik lehetőség fejlődni, a belső előléptetések és a szakmai továbbképzések gyakoriak.

Modern Munkakörnyezet

Új irodáink és a legújabb technológiai eszközök biztosítják, hogy kényelmes és inspiráló környezetben dolgozhass.

Magyarországon elsőként naperőművekhez tartószerkezeteket fejlesztünk, tervezünk és értékesítünk ügyfeleink számára, határon innen és túl.

Büszkék vagyunk szakmai tudásunkra. Prémium színvonalú szolgáltatást nyújtunk ügyfeleink számára, hiszünk a folyamatos fejlődésben és nyitottak vagyunk az új ötletekre, szemléletmódra.

Feladatok
  • Acél tartószerkezetek, részelemek tervezése naperőművekhez
  • Új termékek statikai tervezésében való részvétel
  • Tartószerkezetek viselkedésének vizsgálata
  • Projekthelyszínekhez tartószerkezet statikák változásainak készítése
Követelmények
  • Statikus mérnök végzettség vagy szerkezet-építőmérnök végzettség
  • Min 3 év tervezési tapasztalat (tartószerkezeti, statikus tervezés területen)
  • Acélszerkezetek iránti érdeklődés
  • Talajmechanikai ismeretek
  • Proaktív, határozott, önálló munkavégzés képessége és igénye
  • Rugalmasság és konstruktív problémamegoldó képesség
  • Csapatjátékos attitűd
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
Üdvözöljük

Barátságos, nagy szakmai tudású csapat

Izgalmas és sikeres projektek

Személyes fejlődési lehetőség

Hosszú távú szakmai karrier, mentorálás

Igény esetén tervezői jogosultság megszerzésének a támogatása

Rugalmas munkafeltételeket, stabil munkahely

Átlagon felüli munkakörülmények és eszközök

Ingyenes magánegészségügyi orvosi szolgáltatás

Stabil vállalati környezet

  • Budapest, Hungary SZERMANN Kft. Full time

    Mi jellemző ránk?Innováció és fejlődés:Nálunk az újdonságok a mindennapjaink részei. Támogatjuk a kreatív gondolkodást és a folyamatos tanulást, hogy mindig lépést tarthassunk az iparág változásaival.Csapatmunka:Elkötelezett, egymásra figyelő és összetartó közösség vagyunk. A csapatmunka a mindennapi munkánk...