Házvezető szakember

3 weeks ago

Budapest, Budapest, Hungary Aquaworld Zrt. Full time
Az Aquaworld Zrt. új házvezető szakembert keres

A házvezető szakember a szálloda háztartásának irányításával és koordinálásával foglalkozik. A munkakörben a következő feladatokat kell ellátni:

Fő feladatok:
  • A szobalányok és szobai takarítók munkájának koordinálása és ellenőrzése
  • A minibár fogyások ellenőrzése és nyilvántartása
  • A reggeli beosztás készítése és az adminisztratív feladatok ellátása
  • A közös területek ellenőrzése
  • A VIP bekészítések intézése
Követelmények:
  • Minimum 1 év házkezelési területen szerzett tapasztalat
  • Kitartó, teherbíró személyiség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Angol nyelv ismerete
Előnyök:
  • Teljes munkaidős bejelentés
  • Folyamatos munkarend, 8 és 12 órás műszakok (délelőtt, délután)
  • Térítésmentes személyzeti étkezés
  • Éves 120 alkalmas szabadon felhasználható Aquaworld fürdőbérlet
  • Kedvezmények partnerszállodáinkba
  • Munkába járás támogatása vidéki munkavállalóknak

  • Házvezető szakember

    4 weeks ago

    Az Aquaworld Zrt. házvezető szakemberének pozíciójaAz Aquaworld Zrt. keresi a következő házvezető szakemberét, aki segítségével garantálhatjuk a legmagasabb szintű kiszolgálást a vendégeinknek.Teendők:Szobalányok/Szobai takarítók munkájának koordinálása és ellenőrzéseMinibár fogyások ellenőrzése és nyilvántartásaReggeli...