Rendészeti Munkatárs

3 weeks ago

Budapest, Budapest, Hungary Trenkwalder Kft Full time
Általános Feladatok

Az épület fenntartása és karbantartása a fő feladatunk. Ezt úgy érjük el, hogy folyamatosan ellenőrizzük az épületet, és szükség esetén beavatkozunk.

Operatív Munkák

Támogatjuk az operatív munkákat, és segítünk a szükséges beavatkozások elindításában.

Műszaki Rendszerek

Fenntartjuk az épület műszaki rendszereinek megfelelő üzemállapotát, beleértve az építészeti-, fűtés-hűtési-, légtechnikai-, erősáramú-, gyengeáramú és egyéb műszaki rendszereket.

Dokumentálás

Megmunkálási lépéseinket dokumentáljuk a vállalatirányítási rendszerben.

Munkakörnyezet

Munkahelyi rendet betartunk, és a munka- és tűzvédelmi, minőség- és környezetirányítási előírásokat betartjuk.

Elvárások
  • Elektromos szakirányú végzettség
  • Gyártó környezetben szerzett tapasztalat
  • Precíz munkavégzés, fizikai állóképesség, kézügyesség
  • Igényes munkavégzésre való törekedés
  • Műszaki beállítottság
  • Alapszintű számítógépes ismeret
  • Tanulási hajlandóság
  • Munkavédelmi és technológiai szabályok maradéktalan betartása
  • Rend fenntartására való hajlandóság
  • Csapatjátékos
  • Műszaki rajz olvasási készség
  • Precíz, megbízható személyiség
  • Jó fizikai állóképesség
  • Túlóra vállalása
Amit Nyújtunk
  • Kiemelkedő, teljesítményt elismerő versenyképes jövedelem-csomag
  • Alapbéren felüli kiemelt bérpótlékok
  • Vonzó juttatási csomag: bruttó forintos éves cafeteria-keret, éves bónusz, lojalitás bónusz, szociális juttatások, munkába járás támogatása, kockázati életbiztosítás
  • Stabil nemzetközi háttér
  • Összetartó, baráti közösség
  • Tiszta munkakörnyezet modern gépparkkal
  • Minőségi munkaeszközök és munkaruházat
  • Telephelyen belüli étkezési lehetőségek és felszerelt konyha
  • Rendszeres vállalati rendezvények

  • Budapest, Budapest, Hungary Magyar Közút és Közterület Kft. Full time

    FeladatokA munkatársunkat a következő feladatok végrehajtására kérjük:Gyalogos és gépjármű közlekedés irányítása és ellenőrzése a kijelölt területeken.Vészhelyzetek esetén hatékony reagálás.Megfelelő kommunikáció a közlekedési résztvevőkkel és segítségnyújtás szükség esetén.Forgalmi rend kivitelezése,...