Élelmiszerbiztonsági vezető

5 hours ago

Budapest, Budapest, Hungary Benei és Társa Vagyonkezelő Kft. Full time
Élelmiszerbiztonsági Vezetői Szerep

A Benei és Társa Vagyonkezelő Kft. édesipari termelőüzemében keressük a megfelelő szakembert az élelmiszerbiztonsági vezetői szerepre.

Teendők és Feladatok
  • A gyártás során termék és személyzeti higiénia ellenőrzése, felügyelete
  • A termelőüzem higiéniai állapotának, takarítottságának folyamatos felügyelete
  • Dolgozók részére időszakos és rendszeres oktatások tartása
  • Belső auditokban részvétel, nem megfelelősség korrigálása, dokumentálása
  • A MIR teljes dokumentációjának naprakészen tartása
  • Folyamatauditokon, termékauditokon részvétel
  • Új termék bevezetésekor aktív részvétel a fejlesztésben, csomagolástervezésben
  • A kötelező laboratóriumi vizsgálatokra minták előkészítése, minta beszállítása
  • Folyamatos kapcsolattartás a hatósági szervekkel, laboratóriumokkal, üzemorvossal, beszállító partnerekkel, vevőkkel
  • A vevői elégedettség mérése, adatszolgáltatás
Követelmények
  • Szakirányú közép-vagy felsőfokú végzettség
  • 3-5 éves élelmiszeripari releváns szakmai tapasztalat
  • ISO, IFS élelmiszer szabványok ismerete
  • Megbízható, határozott, magabiztos személyiség
Üdvözlő Körülmények
  • Szakmai kihívást, fejlődési lehetőséget kínálunk
  • Szakmai betanítás
  • Stabil, megbízható, hosszútávú munkalehetőség

  • Budapest, Budapest, Hungary Benei és Társa Vagyonkezelő Kft. Full time

    LeírásA Benei és Társa Vagyonkezelő Kft. édesipari termelőüzemében keressük a megfelelő személyt az Élelmiszerbiztonsági vezetői pozícióra.TeendőkTermék és személyzeti higiénia ellenőrzése: A gyártás során a termék és személyzeti higiénia ellenőrzését és felügyeletét biztosítjuk.Termelőüzem higiéniai állapotának...

  • Budapest, Hungary Benei és Társa Vagyonkezelő Kft. Full time

    A Benei és Társa Vagyonkezelő Kft. folyamatosan fejlődő, budapesti édesipari termelőüzemébe keressük leendő munkatársukat hosszútávra, akár AZONNALI munkakezdéssel., a gyártás során termék és személyzeti higiénia ellenőrzése, felügyeletea termelőüzem higiéniai állapotának, takarítottságának folyamatos felügyelete...