Mozgólépcső szakember

3 weeks ago

Budapest, Budapest, Hungary BKV Zrt. Full time
Mozgólépcső szakember kívánló

A BKV Zrt. hosszú távú munkalehetőséget kínál karbantartó-szerelő szakembernek.

Feladatok:
  • Mozgólépcsők üzemeltetése, karbantartása, javítása
  • Mozgólépcsők hajtóműveinek és egyéb berendezéseinek felújítása
  • Hajtásrendszerek mechanikus kapcsolatainak szakszerű beállítása
  • Egyedi vasszerkezeti munkák elvégzése
Előnyök:
  • Karbantartási területen szerzett tapasztalat
  • Érettségi bizonyítvány
  • Mozgólépcső gépkezelői igazolvány
  • Szakmai gyakorlat
Mi nyújtunk:
  • Stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszú távú munkalehetőséget
  • Egyedi tapasztalatokat adó munkakört
  • Cafeteriát
  • Ingatlan utazást a BKV járatain
  • Vállalati országbérletet
  • Üdülési lehetőségeket
  • Munkásszállói elhelyezést

A jelentkezéshez fényképes szakmai önéletrajzot kérünk a bérigény megjelölésével. Jelentkezési határidő: folyamatos.

  • Budapest, Budapest, Hungary Trenkwalder Kft Full time

    Liftek és mozgólépcsők javításaA Trenkwalder Kft-nél felvonószerelőként a lift- és mozgólépcső-rendszerek javításában, karbantartásában és tervezésében szerzett tapasztalattal rendelkező szakember keresésére kerül sor.ElvárásokFelvonószerelő végzettségMozgólépcső javításban szerzett tapasztalatJó fizikumRugalmasságAmit...