Dekoratőr munkatárs kívánló

1 week ago

Budapest, Budapest, Hungary KIWI PRINT Kft. Full time
Dekoratőri munka Budapesten és vidéken

A KIWI PRINT Kft. nyomda és dekorműhelye keres munkatársat dekoratőri pozícióra. A munkakörben a helyszíni felmérés, a kivitelezés, a vinylek kasírozása, a táblák és molinók kihelyezése, valamint a műhelyben a nyomatok feldolgozása, laminálása, kasírozása, plotterelése és hegesztése tartozik.

Munkakör leírás
  • Helyszíni felmérés és kivitelezés Budapesten és vidéken
  • Vinylek kasírozása
  • Táblák és molinók kihelyezése
  • Műhelyi munkák (nyomatok feldolgozása, laminálása, kasírozása, plotterelése, hegesztése)
Munkaidő és hely

Heti 5 nap, napi 8 óra. A munkavégzés helye Budapest és vidék.

Elvárások
  • B-kategóriás jogosítvány
  • Nagyfokú precizitás
  • Megbízható, önálló munkavégzés
  • Lelkes hozzáállás
  • Jó fizikum, terhelhetőség
  • Min. 2 év dekor területen szerzett munkatapasztalat
  • Alapanyagok, kellékanyagok ismerete
  • Kézi szerszámok ismerete (fúrógép, csavarbehajtó, egyebek)
Előnyök
  • Azonnali munkakezdés
  • A feladatokhoz való rugalmas hozzáállás
  • Fejlődésre való hajlam
  • Maró- és vágógép, plotter- és laminálógép esetleg varrógép kezelésben tapasztalat
Munkavállalási feltételek
  • Fix bérezés, alkalmazotti státusz
  • Céges telefon
  • Csapatépítők, céges bulik
  • Család- és kutyabarát munkahely

  • Budapest, Hungary KIWI PRINT Kft. Full time

    A színek életre kelnek, a formák kilépnek a síkból... Talán így jellemeznénk azt a munkát, amit még 2007-ben kezdtünk el. Az évek során a piaci igények változásait folyamatosan követve állítottuk össze jelenlegi, kiterjedt szolgáltatási portfóliónkat. Olyan megoldások, melyek magas minőséget képviselnek, kitűnő alapanyagok...