Indirekt Anyagbeszerző Gyakornok

3 weeks ago

Budapest, Budapest, Hungary Mind-Diák Szövetkezet Full time
Foglalkozás leírása

Partnereinkkel együttműködve, a pneumatika területén szerzett tapasztalatainkat használva, a henger megmunkálásban és szerelésben, valamint a szelepek, hengerek, hajózási termékek és haszonjárművekbe építhető pneumatikai részegységek gyártásában játszunk szerepet.

Feladatok
  • Beszerzési rendelések létrehozása
  • Megrendelés visszaigazolások kezelése és frissítése a vállalati rendszerben
  • Beszállítói hátraléklista létrehozása és nyilvántartása
  • Tájékoztatás a késések és készlethiányok esetén
  • Számlák pontosítása
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása
Elvárások
  • Nappali tagozatos, aktív/passzív hallgatói jogviszony gazdasági területen
  • Középfokú angol nyelvismeret írásban és szóban egyaránt
  • MS Office haladó szintű ismerete
  • Csapatban való együttműködés és jó konfliktuskezelési készség
  • Hajlandóság az MRP (Oracle) ismeretek elsajátítására
Munkaidő

Hétfőtől péntekig 8:00-16:00 között, heti minimum 20 óra vállalása

Amit kínálunk
  • Bruttó 2100 Ft/óra
  • Betanulást követően home office lehetőség
  • Céges laptop és mobiltelefon biztosítása
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség

  • Budapest, Budapest, Hungary Mind-Diák Szövetkezet Full time

    Anyagbeszerzési Szakértői SegítőPartnervállalatunk 150 éves tapasztalattal rendelkezik és világszerte több mint 2000 munkatárssal dolgozik a pneumatika területén. Vezető szerepet tölt be a henger megmunkálásban és szerelésben, emellett szelepeket, hengereket, hajózási termékeket, valamint haszonjárművekbe építhető pneumatikai...

  • Budapest, Hungary Mind-Diák Szövetkezet Full time

    Partnercégünk 150 éves tapasztalattal rendelkezik és világszerte több mint 2000 munkatárssal dolgozik a pneumatika területén. Vezető szerepet tölt be a henger megmunkálásban és szerelésben, emellett szelepeket, hengereket, hajózási termékeket, valamint haszonjárművekbe építhető pneumatikai részegységeket gyárt. Feladatok:...