Árufeltöltő eladó

2 days ago

Budapest, Budapest, Hungary ATRACÉL Kft Full time
Kereskedelmi eladói pozíció

Köszöntjük a kereskedelmi eladói pozícióra jelentkezőket

Feladatok
  • Vevők magas szintű kiszolgálása
  • Árufeltöltés
  • Péksütemények sütése
  • Tiszta és kellemes, vásárló barát környezet megteremtése
  • Adminisztráció
Előnyök
  • Kifejezetten kereskedelmi tapasztalattal rendelkezők jelentkezését várjuk
  • Előnyt jelent, ha rendelkezel benzinkutas tapasztalattal
  • Biztos hosszútávú stabil háttér, határozatlan idejű szerződés
  • teljes munkaidő
  • két műszakos munkarend (nappalos és éjszakás műszak is)
  • azonnali munkakezdés
  • ingyenes képzések
  • fizetésen felüli juttatások
  • mozgóbér
  • lépcsőzetesen emelkedő jövedelem
  • előre lépési lehetőség

  • Eladó, pénztáros

    2 weeks ago

    Budapest, Hungary Gorky és Zentai Korlátolt Felelősségű Társaság Full time

    A Gorky és Zentai Kft üzemelteti a Bio-Barát Bioboltokat, már 13 éve, jelenleg 12 bolttal. A boltok egyedülálló választékkal elnyerték a vásárlók bizalmát és a szegmens legerősebb kiskereskedőjévé tették, cégünk dinamikusan növekszik. Fiatalos csapatunkba keresünk jó állóképességgel, és teherbírással, valamint vásárló...