Gépkezelő - ület

3 weeks ago

Budapest, Budapest, Hungary Trenkwalder Kft Full time
A Töltősorhoz Kapcsolódó Feladatok

A munkánk során a töltősorhoz kapcsolódó csomagoló gépek kezelésére, kisebb hibák elhárítására, a termeléshez szükséges segédanyagok előkészítésére, szükség szerint csomagolásra, raklapozásra és termelés dokumentálására kerül sor.

Elvárások
  • Élelmiszeriparban, vegyiparban szerzett gépkezelői tapasztalat
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Jó fizikai állóképesség
  • Problémamegoldó készség
  • Műszaki beállítottság
Amit Nyújtunk
  • Azonnali munkakezdés
  • Hosszú távú lehetőség, stabil vállalati háttér
  • Kiemelkedő bérezés + juttatási csomag
  • Munkába járási támogatás

Munkavégzés helye: 17. kerület

  • Gépkezelő - ület

    3 months ago

    A töltősorhoz kapcsolódó csomagoló gépek kezelése, kisebb hibák elhárítása;A termeléshez szükséges segédanyagok előkészítése;Szükség szerint csomagolás, raklapozás;Termelés dokumentálása Elvárások / RequirementsÉlelmiszeriparban,vegyiparban szerzett gépkezelői tapasztalatTöbb műszakos munkarend vállalásaJó fizikai...

    3 weeks ago

    A Töltősorhoz Kapcsolódó Csomagoló Gépek KezelőjeTe is csatlakozhatsz hozzánk!A Trenkwalder Kft-nél a termelési folyamatokat támogató gépkezelők fontos szerepet játszanak a sikeres működésben. A töltősorhoz kapcsolódó csomagoló gépek kezelésével, kisebb hibák elhárításával, segédanyagok előkészítésével és termelési...

    3 weeks ago

    ÁllásleírásA Trenkwalder Kft-nél a következő állást kínáljuk:Fő feladatokTöltősorhoz kapcsolódó csomagoló gépek kezelése és karbantartásaKisebb hibák elhárítása a termelési folyamatokbanTermeléshez szükséges segédanyagok előkészítéseCsomagolás és raklapozás szükség szerintTermelés...