Rendszerintegráló

6 days ago

Budapest, Budapest, Hungary Mobilrouter Kft. Full time
Biztonsági Rendszerek Telepítője

Mobilrouter Kft. keres egy tapasztalt rendszerszerelőt, aki biztonsági rendszerek telepítésében, karbantartásában és javításában jártas.

Teendők:
  • Biztonsági rendszerek, kamerarendszerek és beléptető rendszerek telepítése, karbantartása.
  • Gyengeáramú rendszerek kiépítése és javítása.
  • Ügyfelek támogatása és oktatása a rendszerek használatával kapcsolatban.
  • Hibakeresés, problémamegoldás helyszínen és távoli támogatás keretében.
  • Telepített rendszerek és munkafolyamatok dokumentálása.
  • Országos és esetenkénti külföldi munkavégzés.
Elvárások:
  • Érdeklődés a biztonságtechnikai rendszerek iránt
  • Elektronikai, műszaki vagy hasonló végzettség
  • Önálló munkavégzés és jó problémamegoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • MS Office és Windows felhasználói szintű ismerete
  • Pontos és precíz munkavégzés
Tapasztalat:
  • Vagyonvédelmi rendszerszerelői igazolvány
  • IT és egyéb gyengeáramú rendszerek ismerete
  • Gyengeáramú rendszerek telepítésében, javításában szerzett tapasztalat
  • Kábelezés, kábelnyomvonal kiépítésében szerzett tapasztalat
  • Magasban történő munkavégzés készsége
  • Tanulási hajlandóság
Munkakörülmények:
  • Határozatlan idejű, egyműszakos munkaviszony
  • Bejelentett munkabér
  • Céges telefon
  • Munkavégzéshez szerviz laptop
  • Céges gépjármű