Részlegvezető cukrász

1 week ago

Budapest, Budapest, Hungary Cziniel Üzemeltető Kft. Full time
Részlegvezető cukrász keresése

A Cziniel Üzemeltető Kft. által üzemeltetett cukrászdában keressük RÉSZLEGVEZETŐ CUKRÁSZ kollégánkat.

Munkaköröd
  • A termelésvezető által készített termelési terv alapján a munkafolyamatok megszervezése
  • A cukrászok munkájának irányítása
  • A minőség ellenőrzése
  • A napi munkád során a cukrász termelő műhelyünkben a termelési feladatokban aktív részvételedre számítunk
  • Betartod és betartatod az előírt technológiák és receptúrák szerinti magas minőségű termékek elkészítését, melyért a termelésvezetővel közösen feleltek
  • A műhely hatékony és gazdaságos üzemeltetése, a HACCP előírások alapján történő munkavégzés ellenőrzése is a feladatod lesz
  • Aktív részvételedre számítunk az alapanyag és készletgazdálkodási feladatokban egyaránt
Elvárások
  • Szakirányú végzettség
  • Legalább 8 éves tényleges szakmai tapasztalatot kérünk, melyből minimum 3 évet egy csapat irányítójaként vagy helyetteseként dolgoztál
  • Igényesség, gyorsaság, precizitás jellemzi a munkád
  • Felelősségtudattal bírsz és csapatjátékos vagy
  • Képes vagy fejleszteni a kollégáidat és tudsz újat mutatni nekik
  • Elvárjuk munkatársainktól a cukrászda által képviselt magas színvonalú megőrzését
Ár- és feltételek
  • 5 éves vezetői tapasztalat
  • Bejelentett, biztos munkahelyet, fizetett szabadsággal
  • 5 napos munkarendet napi 8 órás műszakokban
  • Pontosan érkező havi fizetést
  • Elismerjük, megbecsüljük és megfelelően honoráljuk szakmai tapasztalatodat
  • Fiatalos, lendületes csapatot, folyamatosan fejlődő munkakörnyezetet
  • Korrekt, támogató vezetőséget
  • Előrelépési lehetőséget és életre szóló karriertervet cégcsoportunkban
  • A munkáltató által finanszírozott képzéseken fejlődhetsz
  • 70%-os dolgozói kedvezményt az Eventrend Group éttermeiben és kávéházaiban családoddal vagy barátaiddal max. 4 főig

  • Budapest, Hungary Cziniel Üzemeltető Kft. Full time

    Az Eventrend Group 30 éve működik a magyar vendéglátás, üzemeltetés és rendezvényszervezés területén. Partneri programunk korlátlan fejlődési és továbblépési lehetőségek kínálnak munkatársaink számára. A Tehetségakadémiánkon munkatársaink korszerű és azonnal hasznosítható tudásra tehetnek szert. Vezetői kultúránk a...