Kekszgyártó munkatárs

3 weeks ago

Budapest, Budapest, Hungary BAKERY PRODUCTION SERVICES KFT. Full time
Új munkahelyi lehetőség a BAKERY PRODUCTION SERVICES KFT.-nél

Miért jó a csapatunk tagjának lenni?

  • Segítőkész és barátságos csapat vár téged.
  • Egyedi élelmiszeripari tudásra tehetsz szert.
  • Ha nincs élelmiszeripari tapasztalatod, mi betanítunk.
  • Hosszútávú, stabil munkahelyet biztosítunk számodra egy válságálló iparágban.
  • Egyedi ötleteid megvalósítására teret adunk.

Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el:
  • Negyedéves bónusz, valamint éves béremelés az egyéni teljesítményed alapján.
  • Fejlődési és tanulási lehetőséget nyújtunk.
  • Klimatizált öltözöt, étkezőt italautomatával és hűtőszekrénnyel biztosítunk.
  • Ha autóval jársz dolgozni, a parkolást ingyenesen biztosítjuk számodra.
  • Amennyiben vidékről jársz be, támogatjuk a bejárást.
  • Új munkatárs ajánlásáért ajánlói díjat biztosítunk.
  • Jubileumi jutalmazási rendszert működtetünk.
  • Természetbeni juttatásokat (cég termékei) nyújtunk.

A következő feladatok várnak rád:
  • Keksz gyártósor működtetése (keverő, formázó, kemence).
  • Forgóállványos kemencékben linzer, isler, stb. készítése és sütése.
  • Tészták készítése megadott receptúra alapján.
  • Krémek készítése megadott receptúra alapján.
  • Krémek adagolása a töltőgépekbe.
  • Csokoládé olvasztótartályokba töltése zsákból, tartályból.
  • Gyártási dokumentáció vezetése.
  • Munkaterület rendben, tisztás tartása.

Téged is várunk, ha:
  • Középfokú végzettséged van.
  • Jó fizikummal rendelkezel.
  • Üzemi gyártási környezetben szerzett tapasztalattal rendelkezel.
  • Kitartó, precíz, felelősségteljes és megoldást kereső munkavégzés jellemez.
  • Olyan jelentkezőket várunk, akik bizonyítják rátermettségüket és számítani lehet rájuk.

Előnyt jelent:
  • Élelmiszeripari gyártási tapasztalat.
  • Pék, vagy cukrász tapasztalat.

  • Kekszgyártó

    3 weeks ago

    Budapest, Hungary BAKERY PRODUCTION SERVICES KFT. Full time

    , Miért jó a csapatunk tagjának lenni? Segítőkész és barátságos csapat vár téged.Egyedi élelmiszeripari tudásra tehetsz szert.Ha nincs élelmiszeripari tapasztalatod, mi betanítunk.Hosszútávú, stabil munkahelyet biztosítunk számodra egy válságálló iparágban.Egyedi ötletek megvalósítására teret adunk.Teljesítményedet a...