Befolyamozó/Budapest

2 weeks ago

Budapest, Budapest, Hungary GIENGER HUNGÁRIA ÉPÜLETGÉPÉSZETI Kft. Full time
Befolyamozási Szakember keresése

A Gienger Hungária Épületgépészeti Kft. együttműködik a német GC Gruppe tagjaival, és 30 éve jelen van a magyar épületgépészeti piacon. Országszerte 18 telephelyen szolgálja ki kivitelező partnereit, fűtési, szaniter és installációs termékekkel.

A feladatok
  • Termékek, beszerzésekkel kapcsolatos feladatok ellátása, rendelések, visszaigazolások, szállítási eltérések, reklamációk kezelése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Tendereztetés
  • Elemzések riportálása
  • Készletgazdálkodás
  • Új cikkek rögzítése
A kívánatos tulajdonságok
  • Beszerzői tapasztalat és szemlélet
  • Angol nyelvtudás írásban
  • Kiemelkedő problémamegoldó és Kommunikációs képesség
  • Szeressen és tudjon csapatban dolgozni, de ne riassza el az önálló munkavégzés sem
  • Magabiztos, kreatív és precíz
  • Tudjon felelősségteljes, önálló döntéseket meghozni a munkája során
  • Magabiztos MS Office tudás
A kínált feltételek
  • Versenyképes fizetés
  • Bér személyes megbeszélés alapján
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Korszerű környezet
  • Változatos sokrétű feladat
  • Szakmai fejlődési lehetőség