Műszaki Vevőkezelő

7 days ago

Budapest, Budapest, Hungary Stroy-Invest Kft. Full time
Leírás

A Stroy-Invest Kft. új építésű lakásokkal foglalkozó prémium kategóriájú cégének vevőkezelési feladatait ellátó műszaki vevőkezelőt keresünk.

Fő feladatok
  • Vevői igények kezelése: A vevőkkel együttműködve módosítási igényeiket egyeztetjük, műszaki elbírálást végezünk, és dokumentáljuk a műszaki paramétereket.
  • Műszaki tervmegismerés: A műszaki terveket megismerjük, és azokat tervező programban elkészítjük.
  • Projektmenedzsmenttel való együttműködés: Folyamatos kapcsolattartást tartunk a műszaki projektmenedzsmenttel és az értékesítési területtel.
  • Ügyfél tájékoztatás: Az ügyfeleknek tájékoztatást nyújtunk a lakás műszaki paramétereiről, és a vevők műszaki egyeztetéseinek lebonyolítását végzi.
  • Helyszíni minőségellenőrzés: Helyszíni minőségellenőrzést végezünk, és a vevői változásokat követjük az építési helyszínen.
  • Belsőépítészeti konzultációk: Igény szerint belsőépítészeti konzultációkat tartunk.
  • Partner cégekkel való együttműködés: Együttműködést tartunk a partner cégekkel, különös tekintettel a befejező munkálatokra és a választható anyagokra.
  • Költségvetés készítése: Költségvetést készítünk és ellenőrzünk.
  • Vevőkezelési, szakági és burkolási tervek: Vevőkezelési, szakági és burkolási terveket készítünk, módosítunk és ellenőrzünk.
  • Kapcsolattartás a vevőkkel: Folyamatos kapcsolattartást tartunk a vevőkkel.
Elvárások
  • Felsőfokú műszaki végzettség: Felsőfokú műszaki (építész/építő) vagy szakirányú technikusi végzettséggel rendelkezni kell.
  • Tapasztalat: Min. 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat szükséges.
  • Vevői igények kezelése: Tapasztalat a vevői igények kezelésében.
  • ArchiCad tudás: Magabiztos felhasználói szintű ArchiCad tudás.
  • Műszaki dokumentációk értelmezése: Műszaki dokumentációk gyors értelmezése.
  • Pontos munkavégzés: Pontos, precíz munkavégzés.
  • Angol nyelvtudás: Társalgási szintű angol nyelvtudás.