Nyomtató Szerviztechnikus

2 weeks ago

Budapest, Budapest, Hungary KESCH Zrt. Full time
KESCH Zrt. - Nyomtató Szerviztechnikus

A KESCH Zrt. 1989 óta törekszik az ügyfeleinek elégedettségének kivívására. A cégfilozófiánk a rugalmas, egyedi, ügyfélre szabott szolgáltatásokra, gyors reakcióidőre és innovatív megoldásokra épül.

Te is csatlakozhatsz hozzánk

A nyomtató szerviztechnikus feladatok közé tartozik a nyomtatók időszakos karbantartása, eseti hiba javítása, nyomtatástechnikai eszközökkel és anyagokkal való ellátás, valamint a nyomtatók beüzemelése.

Elvárásaink:
  • Precizitás és megbízható személyiség
  • Jó kommunikációs készség, ügyfélkezelés és megjelenés
  • Önállómunkavégzés és jó probléma megoldás
  • Műszaki végzettség, műszaki gondolkodás
  • Informatikai és hálózati alapismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
Ügyfélközpontú munkaszervezés

A KESCH Zrt.-nél az ügyfélközpontú munkaszervezés a legfontosabb. A munkatársainknak személyes kapcsolatot kell kialakítaniuk az ügyfelekkel, figyelembe véve azok igényeit és szükségleteit.

Miért válassz minket?
  • Kultúrált munkakörnyezet
  • Céges telefon
  • Betanulás után cégesautó
  • Pontos fizetés mindig, mindenkor
  • Egy műszakos, heti 5x8 órás munkaidő beosztás

  • Budapest, Hungary KESCH Zrt. Full time

    A Kesch Kft. 1989-es alapítása óta, mindig törekedtünk az ügyfeleink elégedettségének kivívására, 2024-ben KESCH Zrt.- é alakultunk, alapelvein nem változtak.Cégfilozófiánk a rugalmas, egyedi, ügyfélre szabott szolgáltatások, gyors reakció idő és innovatív megoldások. Kíváló szakemberek, jól szervezett csapatmunka, ügyfél...