Tudásfejlesztési Projektmenedzser

3 weeks ago

Budapest, Budapest, Hungary HAYS Hungary Kft. Full time
A Tudásfejlesztési Projektmenedzser pozíció

A HAYS Hungary Kft. számára keresünk Tudásfejlesztési Projektmenedzsert, aki segítse a szervezetünket a fejlődésben.

Feladatok
  • Szervezeti diagnózis készítése
  • Szervezetfejlesztési koncepció megalkotása
  • KPI-ok és teljesítményértékelési rendszer meghatározása
  • Belső-, külső-, és e-learning képzések szervezése és menedzselése
  • Munkakörrel kapcsolatos kompetenciák megfogalmazása
  • Belső kapcsolatrendszer feltérképezése és értékelése
  • Munkavállalói elkötelezettséget-, tudást-, és felkészültséget mérő rendszerek kialakítása
Mihez szüksége van a sikerhez?

Minimum 2-5 év tapasztalat hasonló területen.

Felsőfokú végzettség humán területen.

Munkajogi és onboarding területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Mire számíthat a vállalat?

A HAYS Hungary Kft. Magyarország vezető reklám- és médiaügynöksége.

Versenyképes fizetés.

13. havi fizetés, cafeteria, bónuszok és magánegészségügyi támogatás.

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találja a lehetőséget, kattintson a 'jelentkezem' gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.