Autószerelő Mester

4 weeks ago

Budapest, Budapest, Hungary Pryma Autócentrum Bosch Car Szerviz Full time
Professzionális Járműjavítási Szolgáltatások

33 éve működő autószervizünk, a Bosch Car Service Buda közepén található. Kulturált, igényes környezetű, hűtött, fűtött szervizünk állandó, prémium ügyfélkörrel rendelkezik.

Ügyfélszolgálatunk által átadott szolgáltatások
  • Ügyfélszolgálatunk által átadott személygépjárművek átvizsgálása
  • Konkrét hiba esetén diagnózis felállítása, javítási munkák elvégzése
  • Gépjárművek javítása, időszakos szervizelése
  • Gépjárművek műszaki vizsgára történő felkészítése, állapotfelmérés
  • Kollégákkal való szakmai együttműködés
Követelmények
  • Szakirányú képesítés, több, mint 10 éves szakmai gyakorlat.
Előnyök
  • BOSCH rendszerek ismerete.
  • BOSCH FSA diagnosztika ismerete.
  • Autószerelő mestervizsga.
  • Műszaki vizsgabiztos képesítés.
  • F Gáz vizsga megléte
Munkakörülmények
  • Kiemelt fizetést kínálunk (európait) stabil, kiszámítható munkaidőt és körülményeket biztosítunk.
  • Ami nincs nálunk: túlóra, hétvégi munka, kifizetetlen dolgozó, kifizetetlen közteher.
  • Munkavédelmi eszközök, berendezések rendelkezésre állnak.
  • Műhely felszereltsége a legmodernebb Bosch Car Service technológiának megfelelő eszközök.
  • Vállalkozásunk 100%-os Bosch audittal büszkélkedik. Továbbá KTI műszaki vizsga audittal rendelkezik. Műszer és gépparkunk folyamatos fejlesztés alatt áll.
Képzések
  • Dolgozóink Bosch és egyéb képzéseken vesznek részt.

Igény szerint egy prémium berendezésű polgári lakást (3,5 szoba) rendelkezésre áll a dolgozó részére helyben, ha családdal tervez új környezetbe költözni.

  • Autószerelő Mester

    1 month ago

    Professzionális Járműjavító Szakember KépzésÜdvözöljük a Pryma Autócentrum Bosch Car Szerviznél! 33 éve működő autószervizünk (Bosch Car Service) Buda közepén található. Professzionális, kulturált, igényes környezetű, hűtött, fűtött szervizünk állandó, prémium ügyfélkörrel rendelkezik.Bosch Car Service,...