Médium/junior Ügyfélmenedzser

3 weeks ago

Budapest, Budapest, Hungary Besthunters Tanácsadó Iroda Full time
Ügyfélmenedzseri pozíció

Megbízónk, a Besthunters Tanácsadó Iroda, a magyar piacon lévő informatikai szolgáltató/rendszeintegrátor 34 éve aktívan jelen van. Ügyfélkörük az egész országra kiterjed, beleértve az állami szektort és a versenyszférát is.

A hagyományos hardverértékesítés mellett üzemeltetéssel, infrastrukturális és IT-biztonsági megoldások értékesítésével és implementálásával foglalkozó vállalat. Ügyfélmenedzseri pozícióban keresünk téged, ha jó kapcsolatteremtő és ügyes értékesítő vagy, de hiányzik mögüled egy jól képviselhető cég, mérnöki háttérrel.

Feladatok
  • IT eszközök, hardverek értékesítése közép- és nagyvállalatoknak, valamint közintézményeknek
  • IT üzemeltetési szolgáltatás értékesítése kis-, közép- és nagyvállalatoknak, valamint közintézményeknek
  • Aktív ügyfélkezelés (személyesen, Teamsen, telefonon)
  • Minőségi, bizalomra és szakértelemre épülő partnerkapcsolat kialakítása
  • Új üzleti lehetőségek feltárása, ügyfelek akvirálása
  • Szerződéskötés koordinálása, az értékesítési folyamat nyomon követése
  • Közbeszerzési folyamatok és azok törvényi hátterének megismerése és elsajátítása
Elvárások
  • Legalább 1-3 év account manager/key account manager pozícióban szerzett tapasztalattal
  • Proaktív szemlélettel
  • Belépő szintű aktív, működő kapcsolati rendszer
  • Nagyvállalati/KKV ügyfélkörben és/vagy állami szférában
  • Ismeri az IT piacot (gyártók, disztribútorok, konkurencia)
  • Komplex IT megoldások és IT szolgáltatások értékesítésében tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készségek
  • Pozitív, sikerorientált attitűd, dinamizmus
  • Gépjárművezetői engedéllyel rendelkezik
  • Ismeri az irodai szoftvereket (Excel, Word, CRM, ERP)
Amit kínálunk
  • Mérnöki támogatás
  • Háttér korrekt és támogató menedzsment
  • Versenyképes alapbér és teljesítmény alapú jutalék
  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzések
  • Stabil, megbízható munkáltatói háttér
  • Vidám, jókedvű csapat
  • Home office lehetőség

  • Budapest, Budapest, Hungary HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft. Full time

    Pozíció leírása:Új ügyfelek telefonos/online megkeresése, személyes/online tárgyalások egyeztetése és lebonyolítása, ajánlatok készítése és utókövetése, meglévő ügyfélkapcsolatok fejlesztése, üzletfejlesztési igazgató munkájának támogatása.Teendők:Új ügyfelek megkeresése és tárgyalások lebonyolításaAjánlatok...

    Pozíció leírása:Új ügyfelek telefonos/online megkeresése, személyes/online tárgyalások egyeztetése és lebonyolítása, ajánlatok készítése és utókövetése, meglévő ügyfélkapcsolatok fejlesztése, üzletfejlesztési igazgató munkájának támogatása.Teendők:Új ügyfelek felkutatása és megkereséseTárgyalások lebonyolítása és...

  • Junior értékesítő

    4 weeks ago

    Budapest, Hungary EURO ONE Számítástechnikai Zrt. Full time

    , Érdekel az informatikai értékesítés világa?Szívesen bővítenéd tudásodat az ügyfelekkel való kapcsolattartás területén?Versenypiaci kereskedelemmel foglalkozó csapatunkba Junior sales munkatárs kollégánkat keressük!Amilyen feladatok Rád várnak:A szenior ügyfélmenedzser tevékenységének támogatásaKapcsolattartás az...