Junior márkamenedzser

7 days ago

Budapest, Budapest, Hungary WhiskyNet Kft. Full time
Munkaköri leírás

A WhiskyNet Kft. marketing csapatában keresünk egy új junior márkamenedzsert, aki a WhiskyNet Distribution prémium italportfólióján belül különböző nemzetközi márkákért felelős.

Teendők
  • Márkastratégiai együttműködés: Együttműködés a nemzetközi márkatulajdonosokkal a márkastratégia magyar piachoz igazítása érdekében.
  • Márkaterv készítés és végrehajtás: Márkaterv létrehozása és végrehajtása a költségvetés kezelése közben.
  • Kapcsolattartás a nemzetközi márkatulajdonosokkal: Erős kapcsolattartás a nemzetközi márkatulajdonosokkal aktív kommunikáció révén.
  • Márkaterv elemeinek végrehajtása: A márkatervek elemeinek végrehajtása, egyszerre több partnerrel és a csapat bevonásával.
  • Tudásfejlesztés: Folyamatos tanulás, képzés és ismeret bővítés a helyi és nemzetközi trendekkel kapcsolatban.
Elvárások
  • Tapasztalat: 1-3 év releváns marketing és/vagy trade marketing tapasztalat.
  • Projektmenedzseri ismeretek: Erős projektmenedzseri ismeretek, amelyek lehetővé teszik a partnerekkel való együttműködést és a fontossági sorrend meghatározását a mindennapi műveletekben.
  • Alkalmazkodóképesség: Nyitott a dinamikusan változó piachoz való alkalmazkodásra a folyamatosan megújuló portfólióval.
  • Nyelvismeret: Magabiztos üzleti angol nyelvismeret szóban és írásban, valamint hétköznapi környezetben.
Ügyfélkapcsolat
  • Kollégák: Több mint 60 lelkes és szakértő kolléga, akik alig várják, hogy tovább bővítsék csapatukat.
  • Fizetés és juttatások: Versenyképes fizetés bónuszokkal és számos juttatással.
  • Kölcsonös fejlődés: A kölcsönös fejlődés támogatása a további növekedési területek megtalálása érdekében vállalatként és munkatársaként egyaránt.

  • Budapest, Hungary WhiskyNet Kft. Full time

    A WhiskyNet Kft (whiskynetdistribution.hu) marketing csapatát új junior márkamenedzserrel kívánjuk bővíteni, aki a WhiskyNet Distribution prémium italportfólióján belül különböző nemzetközi márkákért felelős. A szerepkör túlmutat a WhiskyNet Distribution helyi csapatán, mivel ez a szerep az első kapcsolatfelvételi pont a nemzetközi...