Pék szakács

1 week ago

Budapest, Budapest, Hungary duplaW Kft. Full time
A Villa Bagatelle családi vállalkozás

Mint családi vállalkozás 2010-ben indult útjára, mára már három termelőegység - pék-, cukrászműhely és hideg, meleg konyha - frissen készült termékeit kínálja két üzletében és a Németvölgyi úton lévő Villa Bagatelle Bistroban.

Üzleti környezet

A 12 év alatt a XII. kerület legkedveltebb törzshelyévé vált, napi rendszerességgel visszatérő vendégekkel. A vendégszerető hangulat finom ízekkel párosul, magas minőségű alapanyagokból, egészséges és friss termékekkel, adalékanyagoktól és kompromisszumoktól mentesen.

Környezetbarát működés

Környezettudatos működésünkkel elérük, hogy az általunk használt csomagoló anyagok és tisztítószerek már közel 80%-ban környezetbarát alapanyagokból készültek.

A csapat

A 75 fős csapatot a tulajdonos házaspár egyben tartotta a Covid korlátozások ideje alatt is, ezzel megélhetési és anyagi biztonságot nyújtott a munkavállalói számára.

A munkahely

Pénzügyileg erős, stabil háttérrel rendelkező cégünk, tiszta kereteket, bejelentett munkaviszonyt biztosít dolgozóinak. A dinamikus, fiatalos munkahelyi közösséget rendszeres céges eseményekkel, programokkal erősítjük.

A munka

A XXII. kerületben lévő, teljesen új, modern gépekkel felszerelt, minőségi, kézműves péküzemünkbe keressük - teljes munkaidős szerződéssel - tapasztalt pék kollégánkat. A munka jól tervezhető beosztást biztosít és éjszakai munkavégzést igényel.

Lakhatási megoldás

VIDÉKRŐL JELENTKEZŐKNEK lakhatási megoldást tudunk biztosítani a műhely közelében.

Feladatok
  • Kenyerek, péksütemények és különlegességek gyártása adott receptúra és technológia szerint.
  • Dagasztás
  • A műhelyünk szakmai életében, illetve új termékek fejlesztésében történő aktív részvétel
Előnyök
  • Tiszta kereteket, bejelentett teljes állású munkaszerződést; fizetett szabadságot, valamint ehhez tartozó piaci elvárásoknak megfelelő fizetést
  • Egy pénzügyileg erős, stabil háttérrel rendelkező céget
  • Magas színvonalon felszerelt, modern új üzemet
  • Minőségi alapanyagokkal való munkavégzést
  • Tervezhető beosztást
  • Kísérletezési lehetőséget
  • Egy dinamikus, fiatalos csapatot, közösséget
  • Rendszeres csapatépítő eseményeket
  • És egy támogató közeget fejlődési lehetőséggel

  • Pék szakács

    3 weeks ago

    Budapest, Budapest, Hungary RaMpART Gasztronómia Kft. Full time

    RaMpART Gasztronómia Kft. - Pék pozícióA RaMpART Gasztronómia Kft. egy meghatározó vállalatcsoport a magyar catering és vendéglátóhelyek szektorában. A cég magasan képzett csapata több évtizedes tapasztalattal és gasztronómiai szenvedéllyel dolgozik, hogy kiemelkedő minőséget nyújtson a szakma és a vendégek számára.A Pék...

    3 weeks ago

    Pozíció leírásaA RaMpART Gasztronómia Kft. bővülő csapatába új munkaerőt keres Pék pozíció betöltésére.Főbb feladatokA vezető cukrász utasításai alapján aktív részvétel a munkafolyamatokban.Pogácsák, kenyerek, sós- és édes termékek elkészítése.Üzemeltetett egységek sós és édes termékkínálatának bővítése,...

  • Szakács

    1 month ago

    Budapest, Hungary duplaW Kft. Full time

    A Villa Bagatelle, mint családi vállalkozás 2010-ben indult útjára, mára már három termelőegység - pék-, cukrászműhely és hideg, meleg konyha - frissen készült termékeit kínálja két üzletében és a Németvölgyi úton lévő Villa Bagatelle Bistroban. A 12 év alatt a XII. kerület legkedveltebb törzshelyévé vált, napi...