Pultos a Flódnis

4 weeks ago

Budapest, Budapest, Hungary Angelo Hungary Kft. Full time
Foglalkozás leírás

A Flódnis & Angelo Café-ban pultost keresünk a MOM Parkban.

Főbb feladatok
  • A vendégek pulton keresztül történő kiszolgálása
  • Sütemények, torták, kávé, üdítők, friss gyümölcslevek kínálása, értékesítése
  • Tortarendelések felvétele
  • Munkaterület rendben tartása, tisztaság
  • Pénztárgép pontos, precíz használata
  • Novohost program kezelése
Elvárások
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Ápolt, igényes megjelenés
  • Önálló, precíz munkavégzés, rugalmasság
  • Novohost rendszer ismerete
Amit kínálunk
  • Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
  • Jól szervezett, megbízható, családias hangulatú csapat
  • Stabil fizetés
  • Munkaidő a MOM-Park nyitva tartásához igazodóan

  • Pultos

    4 weeks ago

    Budapest, Hungary Angelo Hungary Kft. Full time

    Cégünk cukrász termékek és kávék, üdítők értékesítésével foglalkozik., Pultost keresünk a MOM Parkban lévő a Flódnis & Angelo Café üzletünkbe A MOM Parkban lévő AFlódnis & Angelo Café-ba keresünk pultost, teljes munkaidőben. Olyan kollégák jelentkezését várjuk, akik ápoltak, környezetükre igényesek, precízek;...