Telefonközponti Szakember

3 weeks ago

Budapest, Budapest, Hungary Corinthia Hotel Budapest Full time
Főbb Feladatok

Az alábbi feladatokat látja el a Telefonközpont munkatárs:

  • Bejövő telefonhívások koordinálása
  • Hívások megfelelő tovább kapcsolásának biztosítása az érintett(ek) irányába
  • Felmerülő kérdésekre saját hatáskörön belül történő válaszolás
  • Hozzájárulás a hotel professzionális imázsának fenntartásához
  • Front Office / Recepció támogatása adminisztrációs feladatokban
  • Hatékony információáramlás elősegítése a maximális vendégélmény érdekében
Az Ideális Jelölt

Az alábbi tulajdonságokkal rendelkező személyt keresünk:

  • Legalább pár év releváns szakmai tapasztalat
  • Folyékony magyar és angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Telefon etikett ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Udvarias, segítőkész, diszkrét és diplomatikus munkavégzés, akár stresszes szituációban is
Amit Kínálunk

Az alábbiakat kínáljuk a munkatársainknak:

  • Versenyképes fizetés cafetériával
  • Étkezés az személyzeti kantinban műszak alatt
  • Magán egészségbiztosítás
  • Egyenruha mosoda szolgáltatással
  • Nemzetközi Corinthia kedvezmények
  • Munkavállalói elismerési díjak és események
  • Tanulási és fejlődési lehetőségek

  • Budapest, Budapest, Hungary Corinthia Hotel Budapest Full time

    Főbb FeladatokAz ideális jelölt a következő feladatokat látja el:A bejövő telefonhívások koordinálásaA hívások megfelelő tovább kapcsolásának biztosítása az érintett(ek) irányábaA felmerülő kérdésekre saját hatáskörön belül történő válaszolásHozzájárulás a hotel professzionális imázsának fenntartásáhozA Front...