Zóna menedzser

3 weeks ago

Budapest, Budapest, Hungary BECK AND PARTNERS Kft. Full time
Főbb feladataid

Negyedéves és éves kereskedői tervek kidolgozása és végrehajtása.

Értékesítési teljesítmény nyomon követése, beleértve a nagy- és kiskereskedelmi célokat, regisztrációkat, készletet és hitelkereteket.

Kereskedelmi akciótervek

Kereskedői akciótervek kidolgozása az üzleti eredmények maximalizálása érdekében.

A gyengébben teljesítő kereskedők azonosítása és támogatása.

Ügyfélgondozás

Ügyfélgondozás biztosítása a kiemelt területeken.

Kit keresünk?

Főiskolai vagy egyetemi végzettséggel rendelkezel.

Legalább 2-3 éves értékesítési tapasztalattal rendelkezel autóipari lízing vagy műszaki területen.

Angol nyelvtudásod erős, és könnyedén kommunikálsz ezen a nyelven.

Magabiztos MS Office használat, különösen Excel.

B kategóriás jogosítvány.

Amit a jó munkáért kapsz

Kihívásokkal teli, inspiráló munkakör, ahol közvetlenül befolyásolhatod a vállalat sikerét.

Hibrid munkavégzési lehetőség: heti 2 nap irodai és 3 nap kereskedőlátogatás.

Rugalmas, támogató munkakörnyezet, amely lehetőséget biztosít a folyamatos szakmai fejlődésre.