Pénzügyi Ügyfélmenedzser

7 days ago

Budapest, Budapest, Hungary EX ANTE Tanácsadó Iroda Kft. Full time
Pozíciós leírás

Ügyfélmenedzser kívánló a Pénzügyi Intézmény számára.

Fő feladatok
  • Vállalkozói hitelügyletek előkészítése
  • Döntéshozatal
  • Hitelmonitoring
  • Partnerekkel való kapcsolattartás
Elvárások
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Banki hitelezési gyakorlat
  • Vállalkozások számvitelének ismerete
  • MS Office programok
  • Felelősségvállalás
  • Pontos munkavégzés
  • Monotonitás tűrés
  • Terhelhetőség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatmunka
Ár-érték viszony
  • Stabil munkalehetőség
  • Kiszámítható munkavégzési feltételek
  • Képzések a folyamatos szakmai fejlődés érdekében
  • Versenyképes bérezés
  • Széleskörű juttatási csomag
  • Céges eszközök
  • Fiatalos, igényes irodakörnyezet

  • Budapest, Budapest, Hungary LVC Diamond Kft. Full time

    Munkakör leírásaBudapesti irodánkban a LVC Diamond Kft. keres egy tapasztalt CRM kampányvezetőt, aki segítségével fejleszthetjük ügyfélkapcsolatainkat.TeendőkA regisztrált ügyfélbázis ügyfélértékét és ügyfélélettartamát növelő aktivitásokat és CRM kampányokat kidolgozunk és lebonyolítunk.Ügyfélélményt növelő...

  • Budapest, Hungary EX ANTE Tanácsadó Iroda Kft. Full time

    , BUDAPEST KÖZPONTJÁBAN MŰKÖDŐ PÉNZÜGYI INTÉZMÉNY KERES MUNKATÁRSATMegbízónk a bankszektor dinamikusan bővülő szereplőjeként elkötelezett aziránt, hogy a vállalkozások számára a legideálisabb pénzügyi termékeket és szolgáltatásokat kínálja. Munkádat széleskörű cafetéria csomaggal, további juttatásokkal, modern...

  • Budapest, Hungary LVC Diamond Kft. Full time

    Budapesten 5 földi kaszinót és 2 online kaszinót, valamint online sportfogadást működtetőLVC Diamond Kft. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:Senior CRM kampánymenedzser sportfogadás, kaszinó, a regisztrált ügyfélbázis ügyfélértékét és ügyfélélettartamát növelő aktivitások, CRM kampányok kidolgozása és...