Nike Műszakvezető

16 hours ago

Budapest, Budapest, Hungary Retailors Hungary Kft. Full time
Előtere

A Retailors Hungary Kft. keres kollégát a Nike sportmárka partnere Európában, Budapesti Nike üzletébe.

Feladatok
  • Vezetni az egy műszakban hozzád tartozó kollégákat.
  • Prioritások meghatározása a csapat számára a feladatok elvégzésének biztosítása érdekében, koordinálni a feladatokat és a csapatot más műszakvezetővel.
  • Készlet kezelése.
  • Segíteni a vásárlóknak bármilyen kérdésben vagy kérésben.
  • Támogatni a márka terveinek megvalósítását, bemutatni a kapcsolatot és összefüggést a munka és a vállalati vízió között, részt vesz kezdeményezésekben és programokban.
Elvárások
  • Sport és/vagy divat területen szerzett tapasztalat
  • Könnyen teremt kapcsolatot a beosztott kollégákkal, vezet és motiválja őket egy műszak során.
  • Tudásával példát mutat a csapat többi tagja számára.
  • Szeret csapatban dolgozni.
  • Segíti a management csapat munkáját visszajelzésekkel, tanácsokkal.
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudással rendelkezik.
Álláshirdetési feltételek
  • Tanulj és fejlődj velünk egy világmárkánál – érjünk el együtt sikereket
  • BKV bérlet támogatás az első naptól fogva.
  • Nike munkaruha.
  • Bónusz.
  • Kedvezmény próbaidő után.
  • Dologozói ajánlási program.
  • 86% utazási támogatás Budapest közigazgatási határán kívülről dolgozni járó munkavállalók számára.
  • Belső dolgozói platform, ahol saját tréning alkalmazásunkban képezheted magad.

  • Nike Műszakvezető

    5 days ago

    A Műszakvezető szerepeA Retailors Hungary Kft. keres egy tapasztalt Műszakvezetőt, aki vezetni tudja az eladói csapatot és segítséget nyújt a vásárlóknak.Fő feladatokVezetni az egy műszakban hozzád tartozó kollégákat.Prioritások meghatározása a csapat számára a feladatok elvégzésének biztosítása érdekében.Készlet...

  • Budapest, Hungary Retailors Hungary Kft. Full time

    A Retailors Hungary, a Fox Group leányvállalata, a Nike sportmárka partnere Európában., Budapesti Nike üzletünkbe keresünk teljes munkaidős Lead, azaz Műszakvezető kollégát eladói csapatunk irányitására, a következő feladatokra.Vezetni az egy műszakban hozzád tartozó kollégákat.Prioritások meghatározása a csapat számára a...