Gépkezelő, gépkarbantartó

1 week ago

Budapest, Budapest, Hungary Alumíniumárugyár Zrt. Full time
Állásleírás

Az Alumíniumárugyár Zrt. egy dinamikus és fejlődő vállalat, amely saját fejlesztésű gázpalackokat és vasúti fékalkatrészeket gyárt. Keresünk tapasztalt Gépkezelő, gépkarbantartót, aki segítségével tovább növelhetjük termelékenységünket és minőségünket.

Fő feladatok
  • CNC esztergagépek kezelése és beállítása
  • Présgépek kiszolgálása és szerszámozása
  • Hagyományos forgácsológépek kezelése
  • Plazmavágógép kezelése
  • Gyártásközi minőségellenőrzés
  • Gépkarbantartó lakatos feladatok
Elvárások
  • Pontos és precíz munka
  • Jó fizikum és állóképesség
  • Munka adminisztrálása
  • Tanulási hajlandóság
Követelmények
  • Szakmunkás végzettség
  • Gyártóüzemi karbantartó géplakatosként szerzett tapasztalat
  • Tapasztalat CNC esztergagép kezelésében és beállításában
  • Jártasság présgépek kezelésében és/vagy szerszámozásában
  • Targoncás és/vagy emelőgép kezelői jogosítvány
Ösztönzők
  • Versenyképes fix bér és teljesítményfüggő bér
  • Jutalmazási rendszer - évközi, év végi és hűségjutalom
  • Munkatárs ajánlói program
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőségek
  • Saját állományban való alkalmazás
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Munkaruházat
  • Vidékieknek bejárás támogatás

  • Budapest, Budapest, Hungary Alumíniumárugyár Zrt. Full time

    ÁllásleírásAz Alumíniumárugyár Zrt. egy dinamikus és fejlődő vállalat, amely saját fejlesztésű gázpalackokat és vasúti fékalkatrészeket gyárt. Keresünk tapasztalt Gépkezelőt, Gépkarbantartót, aki segítségével fejleszthetjük a termelést és javíthatjuk a minőséget.Teleszkópos gépek kezeléseCNC esztergagépek...

  • Budapest, Hungary Alumíniumárugyár Zrt. Full time

    Az ALUMÍNIUMÁRUGYÁR ZRT.Saját fejlesztésű gázpalackok és vasúti fékalkatrészeket gyártásához keres munkatársakat.Ha szeretne egy nagy múltú cégnél dolgozni, jöjjön hozzánk Gépkezelő, gépkarbantartónak!, CNC esztergagépek kezelése.Présgépek kiszolgálása.Hagyományos forgácsológépek kezelése.Plazmavágógép...

    Az ALUMÍNIUMÁRUGYÁR ZRT.Saját fejlesztésű gázpalackok és vasúti fékalkatrészeket gyártásához keres munkatársakat.Ha szeretne egy nagy múltú cégnél dolgozni, jöjjön hozzánk Gépkezelőnek, gépkarbantartónak, minőségellenőrnek!, CNC esztergagépek kezelése.Présgépek kiszolgálása.Hagyományos forgácsológépek...