Fuvarszervezői Szakember

1 week ago

Budapest, Budapest, Hungary Randstad Hungary Kft Full time
Leírás

A Randstad Hungary Kft. által keresett Fuvarszervezői munkatársunkat a következő feladatok végrehajtására kértük fel:

Fő feladatok
  • Szállítmányozási megrendelések teljeskörű ügyintézése
  • Napi kapcsolattartás a megrendelőkkel és fuvarozókkal
  • Vevői és fuvarozói kapcsolatok erősítése
  • Fuvardíj ajánlatok elkészítése
  • Ajánlatok előkészítése a tenderekhez
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, illetve ügyfélkapcsolatok bővítése
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése
Elvárások
  • Folyékony angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, MS Office)
  • Proaktív, agilis személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Precizitás és önálló munkavégzés
  • Csapatjátékos hozzáállás
  • Jó problémamegoldó képesség
Összefoglalás

A Randstad Hungary Kft. által kínált munkahelyi környezetben a munkatársunk számára szakmai fejlődési lehetőséget, személyes szabadságot, hosszútávú, kiszámítható, következetes, stabil munkahelyet kínálunk.