Partnerkapcsolati gyakornok

3 weeks ago

Budapest, Hungary MOL Nyrt. Full time

Készen állsz a kihívásra, hogy Magyarország és a régió egyik meghatározó cégénél dolgozz?
Építsd tudatosan a karriered már az egyetemi éveid alatt is
Legyél Te is részese egy kiváló csapatnak, legyél Te is MOHU-gyakornok

Csatlakozz a MOL Group csapatához

pozícióban

Feladatok:

·        Régiókoordinátorokkal való kapcsolattartás - igények kiszolgálása, kérdések megválaszolása

·        Ügyfélszolgálati munkatársakkal való együttműködés

·        B2B eseti ügyfélproblémákra való megoldás kidolgozása

·        Excelben táblázatkimutatás, adathalmazokkal való dolgozás, különböző riportok összeállítása

·        Szerződéstételek módosítása Salesforce rendszerben

·        Szerződésmellékletek összeállítása, szerződésnyilvántartás

Elvárások:

·        Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony

·        Heti minimum 20-25 óra munkavégzés

·        Felhasználói szintű Excel tudás

·        Problémamegoldó képesség

·        Kitűnő kommunikációs képesség

·        Megbízható, önálló, precíz munkavégzés

·        Salesforce ismeret előny

Amit ajánlunk:

·        Hosszú távú munkalehetőség vár nálunk: végzést követően a friss diplomásoknak szóló Growww programba tudsz jelentkezni.

·        Igazi szakmai feladatok várnak rád, bevonunk az aktuális projektekbe

·        Rugalmas időbeosztás, hogy az egyetemen is tudj teljesíteni

·        Szakmai gyakorlat leigazolása

·        Versenyképes fizetés, mellette céges Iphone, laptop jár

·        Részvétel több MOL rendezvényen

Munkavégzés helye: 1117 Budapest, Galvani út

  • Budapest, Budapest, Hungary MOL Nyrt. Full time

    Készen állsz a kihívásra, hogy Magyarország és a régió egyik meghatározó cégénél dolgozz?Építsd tudatosan a karriered már az egyetemi éveid alatt isLegyél Te is részese egy kiváló csapatnak, legyél Te is MOHU-gyakornok Csatlakozz a MOL Group csapatához Partnerkapcsolati gyakornokpozícióban Feladatok:· Régiókoordinátorokkal való...