ÉRTÉKESÍTŐ

Found in: beBee S HU - 4 weeks ago

Pest, Hungary BECK AND PARTNERS Kft. Full time

Leendő feladatok:

  • A vállalat termékeinek értékesítése
  • Termékajánlások, értékesítés, partnerekkel való kapcsolattartás, a partnerek eladásának segítése
  • Piacfelmérés, kapcsolatépítés
  • Új partnerek felkutatása, új értékesítési csatornák integrálása a meglévő partnerhálózat megtartása és fejlesztése mellett
  • Forgalmi elvárások teljesítése

Munkakörhöz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Legalább 3 éves értékesítői tapasztalat
  • Értékesítési, hunter-kereskedő szemlélet
  • Elhivatottság, tudatosság az értékesítésben
  • Jó kommunikációs és szervező készség, kitartás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Önállóság, felelősségvállalás, terhelhetőség, proaktív munkavégzés
  • Gyors felfogóképesség és gondolkodás, jó problémamegoldó képesség
  • Az adott régióban való lakóhely (preferált K, DK-Pest megye, Szolnok és Kecskemét környéke)

Előnyt jelent:

  • Lakástextil és/vagy értékesítés terén szerzett tapasztalat

Amit kínálnak Neked:

  • Bejelentett munkaviszony, versenyképes javadalmazási csomag
  • Felelősségteljes és változatos feladatok
  • Kihívásokkal teli munka, melyhez minden háttértámogatást megadnak
  • Fejlődési lehetőség, képzések, tréningek

Munkavégzés pontos helye:

  • Magyarország középső és keleti régiója

Munkaidő:

  • Teljes munkaidő

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra lehetőleg fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva

  • ÉRTÉKESÍTŐ

    Elvégzendő feladatok: Érdeklődő új ügyfelek és meglévő ügyfelek számára légtechnikai megoldások értékesítése Helyszíni felmérések elvégzése Ajánlatok készítése, nyomon követése Szerződések megkötése, kezelése Az állásbetöltéséhez szükséges elvárások: Középfokú végzettség Legalább 2 év...

  • NYOMDAIPARI ÉRTÉKESÍTŐ

    Found in: beBee S HU - 3 weeks ago

    Főbb feladatok, munkák: A cég szolgáltatásainak értékesítése és az egyeztetett értékesítési célok elérése, Új potenciális partnerek felkutatása elsősorban Fejér-és Pest vármegyében (akár országosan is), Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, Ügyféltárgyalások lebonyolítása, Árajánlatok kiküldése...