Ügyvezető Igazgató

1 week ago

Budapest, Budapest, Hungary Karrier Hungária Full time

HR szolgáltató cég keres Ügyvezető pozícióba új munkatársat, aki felelős a vállalat teljes körű irányításáért, különös tekintettel az értékesítési stratégiák fejlesztésére, a munkaerő-kölcsönzés és közvetítés piacán való növekedésre, valamint a munkatársak menedzselésére és fejlesztésére.

Feladatok:

  • A vállalat rövid- és hosszú távú értékesítési stratégiájának fejlesztése, a piaci növekedés elősegítése
  • Stratégiai vezetés és döntéshozatal, innovatív szolgáltatások bevezetése a munkaerő-kölcsönzési és közvetítési szolgáltatások területén
  • Az értékesítési csapat támogatása, az értékesítési célok elérése
  • Piaci trendek, versenytársak tevékenységének és ügyféligények alapos elemzése
  • Stratégiai partnerségek kialakítása és fenntartása kulcsfontosságú ügyfelekkel, különösen nagy volumenű munkaerő-kölcsönzési és közvetítési projektek esetén
  • Szervezeti kultúra fejlesztése, amely támogatja az alkalmazottak elkötelezettségét és elégedettségét
  • Tehetségmenedzsment folyamatok irányítása, különös figyelmet fordítva a toborzásra, a tehetségek felvételére és megtartására a munkaerő-kölcsönzés és közvetítés területén
  • HR stratégia kidolgozása, munkaerő-tervezés, képzési programok fejlesztése, javadalmazási rendszerek optimalizálása
  • Változásmenedzsment kezelés, a munkaerőpiaci változásokhoz és új szabályozási környezethez való igazodás
  • Szervezeti változások kezelése, különösen a digitális transzformáció és a HR folyamatok automatizálása terén
  • Jogi és szabályozási megfelelőség biztosítása a munkaerő-kölcsönzés és közvetítés területén, figyelemmel kísérve a legújabb munkaügyi jogszabályokat és irányelveket
  • A vállalat képviselete szakmai eseményeken, tárgyalásokon és a médiában, különösen a HR és munkaerő-kölcsönzés területén

Elvárások:

  • Legalább 3-5 éves vezetői tapasztalat munkaerő-kölcsönzés, közvetítés vagy iskolaszövetkezeti szolgáltatások területén, erős HR fókuszú szerepkörben
  • Magabiztos angolnyelv-tudás
  • Kiemelkedő stratégiai gondolkodás, döntéshozatali képesség, valamint erős kommunikációs és motivációs készségek
  • Alapos ismeretek a HR folyamatok, tehetségmenedzsment, munkaügyi jogszabályok és változásmenedzsment terén
  • Mélyreható ismeretek a munkaerő-kölcsönzés és közvetítés iparágáról, piaci trendekről és innovációs lehetőségekről
  • Integritás, önállóság és a folyamatos tanulás iránti elkötelezettség

Amit ajánlunk:

  • Éves bónusz
  • Kafetéria
  • Rugalmas beosztás

  • Budapest, Hungary Karrier Hungária Full time

    HR szolgáltató cég keres Ügyvezető pozícióba új munkatársat, aki felelős a vállalat teljes körű irányításáért, különös tekintettel az értékesítési stratégiák fejlesztésére, a munkaerő-kölcsönzés és közvetítés piacán való növekedésre, valamint a munkatársak menedzselésére és fejlesztésére.Feladatok: A vállalat...

  • Szakmai Titkár

    2 months ago

    Budapest, Hungary MOL Nyrt. Full time

    MOL Körforgásos Gazdálkodás Kft. a következő pozícióra keres új munkatársat: Szakmai Titkár Munkavégzés helye:Tatabánya FŐ FELELŐSSÉGEK ÉS FELADATOK: Az Ügyvezető Igazgató részére szakmai anyagok elkészítése (az ehhez szükséges adatok begyűjtése, rendszerezése, feldolgozása), ellenőrzése, összefoglalt...