Kenőanyag szerviztechnikus

4 weeks ago

Budapest, Budapest, Hungary MOL-LUB Kft. Full time

A MOL-LUB, mint MOL leányvállalat folyamatosan bővülő és fejlődő kenőanyag alkalmazástechnikai csapatába keresünk

"Kenőanyag Szervíztechnikus - szlovák nyelvtudással"

munkatársat.

Vállalatunk célja átfogó kenéstechnikai megoldásokat nyújtani a partnereink számára, kenőanyag szervíztechnikus pozícióban ennek a küldetésnek leszel a frontvonalbeli tagja. A munkavégzés területi lefedettsége Északkelet-Magyarországot, valamint Kelet-Szlovákia egyes területeit öleli fel.

Feladatok:

  • Forgácsoló és képlékeny alakító üzemek látogatása, emulziók ellenőrzése és időszakos karbantartása. Helyi karbantartók támogatása, alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • Kenőanyag töltetek karbantartása, töltet csere (leeresztés, betöltés), töltet szűrés.
  • Kenőanyag minták helyszíni mintavétele.
  • Egyszerű gépészeti alkatrészek telepítése és cseréje. (csőmentes alkatrészek cseréje)
  • Egyszerű gépek kezelése: ipari szivattyúk, emulzió keverő, ipari porszívó
  • Partnerek látogatása és kenőanyagokkal kapcsolatos tudásátadás

Elvárások:

  • Magyar és Szlovák nyelvtudás feltétel, angol előnyt jelent
  • B kategóriás jogosítvány
  • Minimum 3 év ipari környezetben / karbantartásban / gépszervízben (pl autószervíz) szerzett tapasztalat
  • Széleskörű termék- és berendezésismeret, rendszerszemlélet.
  • Önálló munkavégzés, kreatív megoldásokra való nyitottság.
  • Kiváló kommunikációs készség, ügyfélközpontúság.
  • Proaktív hozzáállás, csapatmunkára való készség.
  • Műszaki végzettség előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Cafeteria – bruttó Ft/év,
  • Céges autó (Munkaköri),
  • Medicover egészségbiztosítás,
  • iPhone, Laptop, iPad
  • Korlátlan telefon csomag (egymás között családtagokkal is),
  • Éves teljesítmény bónusz,
  • Flexibilis munkakörnyezet,
  • Folyamatos fejlődés lehetősége belsős képzések által (szakmai továbbképzések, személyiségfejlesztő tréningek, mentoring & coaching, nyelvtanulás).

  • Budapest, Hungary MOL-LUB Kft. Full time

    A MOL-LUB, mint MOL leányvállalat folyamatosan bővülő és fejlődő kenőanyag alkalmazástechnikai csapatába keresünk "Kenőanyag Szervíztechnikus - szlovák nyelvtudással" munkatársat. Vállalatunk célja átfogó kenéstechnikai megoldásokat nyújtani a partnereink számára, kenőanyag szervíztechnikus pozícióban ennek a küldetésnek...

    A MOL-LUB, mint MOL leányvállalat folyamatosan bővülő és fejlődő kenőanyag alkalmazástechnikai csapatába keresünk"Kenőanyag Szervíztechnikus - szlovák nyelvtudással" munkatársat.Vállalatunk célja átfogó kenéstechnikai megoldásokat nyújtani a partnereink számára, kenőanyag szervíztechnikus pozícióban ennek a küldetésnek leszel...