Kenőanyag Szerviztechnikus

3 weeks ago

Budapest, Hungary MOL-LUB Kft. Full time

A MOL-LUB, mint MOL leányvállalat folyamatosan bővülő és fejlődő kenőanyag alkalmazástechnikai csapatába keresünk "Kenőanyag Szervíztechnikus - szlovák nyelvtudással" munkatársat.

Vállalatunk célja átfogó kenéstechnikai megoldásokat nyújtani a partnereink számára, kenőanyag szervíztechnikus pozícióban ennek a küldetésnek leszel a frontvonalbeli tagja.

A munkavégzés területi lefedettsége Északkelet-Magyarországot, valamint Kelet-Szlovákia egyes területeit öleli fel.

Feladatok: Forgácsoló és képlékeny alakító üzemek látogatása, emulziók ellenőrzése és időszakos karbantartása.

Helyi karbantartók támogatása, alvállalkozókkal való kapcsolattartás Kenőanyag töltetek karbantartása, töltet csere (leeresztés, betöltés), töltet szűrés.

Kenőanyag minták helyszíni mintavétele.

Egyszerű gépészeti alkatrészek telepítése és cseréje.

(csőmentes alkatrészek cseréje) Egyszerű gépek kezelése: ipari szivattyúk, emulzió keverő, ipari porszívó Partnerek látogatása és kenőanyagokkal kapcsolatos tudásátadás Elvárások: Magyar és Szlovák nyelvtudás feltétel, angol előnyt jelent B kategóriás jogosítvány Minimum 3 év ipari környezetben / karbantartásban / gépszervízben (pl autószervíz) szerzett tapasztalat Széleskörű termék- és berendezésismeret, rendszerszemlélet.

Önálló munkavégzés, kreatív megoldásokra való nyitottság.

Kiváló kommunikációs készség, ügyfélközpontúság.

Proaktív hozzáállás, csapatmunkára való készség.

Műszaki végzettség előnyt jelent.

Amit kínálunk: Cafeteria – bruttó 800 000 Ft/év, Céges autó (Munkaköri), Medicover egészségbiztosítás, i Phone, Laptop, i Pad Korlátlan telefon csomag (egymás között családtagokkal is), Éves teljesítmény bónusz, Flexibilis munkakörnyezet, Folyamatos fejlődés lehetősége belsős képzések által (szakmai továbbképzések, személyiségfejlesztő tréningek, mentoring & coaching, nyelvtanulás).

  • Budapest, Budapest, Hungary MOL-LUB Kft. Full time

    A MOL-LUB, mint MOL leányvállalat folyamatosan bővülő és fejlődő kenőanyag alkalmazástechnikai csapatába keresünk"Kenőanyag Szervíztechnikus - szlovák nyelvtudással" munkatársat.Vállalatunk célja átfogó kenéstechnikai megoldásokat nyújtani a partnereink számára, kenőanyag szervíztechnikus pozícióban ennek a küldetésnek leszel...

  • Budapest, Hungary MOL-LUB Kft. Full time

    A MOL-LUB, mint MOL leányvállalat folyamatosan bővülő és fejlődő kenőanyag alkalmazástechnikai csapatába keresünk "Kenőanyag Szervíztechnikus - szlovák nyelvtudással" munkatársat. Vállalatunk célja átfogó kenéstechnikai megoldásokat nyújtani a partnereink számára, kenőanyag szervíztechnikus pozícióban ennek a küldetésnek...