Lean koordinátor

6 days ago

Budapest, Hungary SYNLAB Hungary Kft. Full time
A SYNLAB Magyarország és Európa legnagyobb labordiagnosztikai szolgáltatója. Innovatív és megbízható orvosi labordiagnosztika széles skáláját kínálja betegek, gyakorló orvosok, kórházak, klinikák és vállalatok számára.

A SYNLAB Hungary Kft. stabil munkahelyet, kiváló szakemberekből álló csapatot, valamint személyes és szakmai fejlődést támogató környezetet biztosít munkatársai számára.

Ebben a munkakörben Te vagy az, aki a Lean manager iránymutatása mellett koordinálja a cég egészén belül a lean szemlélet, a kapcsolódó módszertanok és eszközök meghonosítását, valamint ezek fejlesztését.,
  • Lean kultúra terjesztésének elősegítése a SYNLAB Hungary Kft-ben
  • A Production és Lean menedzsment csapat tagjaként a labor-, és laborközeli folyamatok vizsgálata, fejlesztése lean eszközök alkalmazásával
  • Problémamegoldó Kaizen workshopok működtetése, azokon való részvétel
  • Lean kompetenciák fejlesztése – Lean belső képzés és mentoring eszközökkel
  • Folyamat optimalizálási javaslatok kialakítása és bevezetésük támogatása
  • Érintett területek közötti információáramlás elősegítése
  • Kapcsolattartás a SYNLAB nemzetközi cégcsoport központi Lean csapatával
  • Aktív részvétel a SYNLAB nemzetközi cégcsoport egyéb Lean kezdeményezéseiben
  • Jógyakorlat megosztás fórumok megszervezése és ösztönzése a szervezeten belül
  • A tevékenységhez kapcsolódó riportok, kimutatások készítése
  • Felsőfokú végzettség
  • Lean területen szerzett minimum 2 éves szakmai tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és szervezőkészség
  • Változáskezelésben való jártasság
  • Analitikus és megoldásorientált gondolkodás
  • Aktív, felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Folyamatoptimalizálási alapismeretek
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag, számos béren kívüli juttatás (kedvezményes dolgozói és hozzátartozói laboratóriumi vizsgálatok, partneri kedvezmények, szakmai tanulmányok támogatása - hogy csak néhányat említsünk)
  • Rugalmas munkavégzés, home office lehetőséggel
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Részvételi lehetőség SYNLAB nemzetközi projektekben
  • Innovatív szakmai környezet, újításra nyitott vállalati kultúra
  • Kivételesen széles szakmai tapasztalatszerzés lehetősége az egyedülállóan széles portfólió és a nyugat-európai színvonalú műszerpark révén
  • Konferenciákon, képzéseken való részvétel lehetősége a mindennapi munka részeként
  • Modern munkakörnyezet, multinacionális nemzetközi nagyvállalati háttér
  • Ingyenes parkolás
  • Munkába járás támogatása Budapest közigazgatási határán kívül

  • Lean koordinátor

    6 days ago

    Budapest, Budapest, Hungary SYNLAB Hungary Kft. Full time

    Lean koordinátori pozícióA SYNLAB Hungary Kft. keresi a saját Lean koordinátorát, aki segít a cég egészén belül a lean szemléletet meghonosítani és fejleszteni.Teendők:Lean kultúra terjesztése a SYNLAB Hungary Kft-benA Production és Lean menedzsment csapat tagjaként a labor- és laborközeli folyamatok vizsgálata, fejlesztése lean...

    12 hours ago

    Lean koordinátori pozícióA SYNLAB Hungary Kft. egy innovatív és megbízható orvosi labordiagnosztikai szolgáltató, amely a betegek, gyakorló orvosok, kórházak, klinikák és vállalatok számára kínál széles skálájú diagnosztikai szolgáltatásokat.Te is csatlakozhatsz hozzánk!A SYNLAB Hungary Kft. stabil munkahelyet, kiváló...

  • Budapest, Budapest, Hungary BECK AND PARTNERS Kft. Full time

    Főbb feladatok: 7-10 fő fizikai állomány irányítása Termelési teljesítmények folyamatos nyomon követése, felügyelete Az általa irányított területen fegyelem és rend fenntartása Hulladékkezelési folyamatok koordinálása, optimalizálása Technológiai utasítások betartatása, ellenőrzése Belső szabályzatokban és...