Lean koordinátor

6 days ago

Budapest, Budapest, Hungary SYNLAB Hungary Kft. Full time
Lean koordinátori pozíció

A SYNLAB Hungary Kft. keresi a saját Lean koordinátorát, aki segít a cég egészén belül a lean szemléletet meghonosítani és fejleszteni.

Teendők:
  • Lean kultúra terjesztése a SYNLAB Hungary Kft-ben
  • A Production és Lean menedzsment csapat tagjaként a labor- és laborközeli folyamatok vizsgálata, fejlesztése lean eszközök alkalmazásával
  • Problémamegoldó Kaizen workshopok működtetése, azokon való részvétel
  • Lean kompetenciák fejlesztése – Lean belső képzés és mentoring eszközökkel
  • Folyamat optimalizálási javaslatok kialakítása és bevezetésük támogatása
  • Érintett területek közötti információáramlás elősegítése
  • Kapcsolattartás a SYNLAB nemzetközi cégcsoport központi Lean csapatával
  • Aktív részvétel a SYNLAB nemzetközi cégcsoport egyéb Lean kezdeményezéseiben
  • Jógyakorlat megosztás fórumok megszervezése és ösztönzése a szervezeten belül
  • A tevékenységhez kapcsolódó riportok, kimutatások készítése
Előfeltételek:
  • Felsőfokú végzettség
  • Lean területen szerzett minimum 2 éves szakmai tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és szervezőkészség
  • Változáskezelésben való jártasság
  • Analitikus és megoldásorientált gondolkodás
  • Aktív, felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Folyamatoptimalizálási alapismeretek
Előnyök:
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag, számos béren kívüli juttatás (kedvezményes dolgozói és hozzátartozói laboratóriumi vizsgálatok, partneri kedvezmények, szakmai tanulmányok támogatása - hogy csak néhányat említsünk)
  • Rugalmas munkavégzés, home office lehetőséggel
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Részvételi lehetőség SYNLAB nemzetközi projektekben
  • Innovatív szakmai környezet, újításra nyitott vállalati kultúra
  • Kivételesen széles szakmai tapasztalatszerzés lehetősége az egyedülállóan széles portfólió és a nyugat-európai színvonalú műszerpark révén
  • Konferenciákon, képzéseken való részvétel lehetősége a mindennapi munka részeként
  • Modern munkakörnyezet, multinacionális nemzetközi nagyvállalati háttér
  • Ingyenes parkolás
  • Munkába járás támogatása Budapest közigazgatási határán kívül

  • Lean koordinátor

    12 hours ago

    Lean koordinátori pozícióA SYNLAB Hungary Kft. egy innovatív és megbízható orvosi labordiagnosztikai szolgáltató, amely a betegek, gyakorló orvosok, kórházak, klinikák és vállalatok számára kínál széles skálájú diagnosztikai szolgáltatásokat.Te is csatlakozhatsz hozzánk!A SYNLAB Hungary Kft. stabil munkahelyet, kiváló...

  • Budapest, Budapest, Hungary BECK AND PARTNERS Kft. Full time

    Főbb feladatok: 7-10 fő fizikai állomány irányítása Termelési teljesítmények folyamatos nyomon követése, felügyelete Az általa irányított területen fegyelem és rend fenntartása Hulladékkezelési folyamatok koordinálása, optimalizálása Technológiai utasítások betartatása, ellenőrzése Belső szabályzatokban és...

    6 days ago

    Budapest, Hungary SYNLAB Hungary Kft. Full time

    A SYNLAB Magyarország és Európa legnagyobb labordiagnosztikai szolgáltatója. Innovatív és megbízható orvosi labordiagnosztika széles skáláját kínálja betegek, gyakorló orvosok, kórházak, klinikák és vállalatok számára.A SYNLAB Hungary Kft. stabil munkahelyet, kiváló szakemberekből álló csapatot, valamint személyes és szakmai...