Hajbeültetési Asszisztens

5 hours ago

Budapest, Budapest, Hungary HP-Medical Kft. Full time
Hajbeültetési Asszisztensi Szerepkör

Cégünk, a HP-Medical Kft. Magyarország legnagyobb magán hajbeültetéssel foglalkozó klinikája, keresi a következő szakembert:

Te, aki:
  • Általános/egészségügyi asszisztensi végzettséggel rendelkezik
  • Jó munkabíró képességgel és pontossággal rendelkezik
  • Precíz és ügyes kézügyességgel rendelkezik
  • Csapatmunkában járatos és jó látással rendelkezik
Elvárásaink:
  • Hajbeültetésre való teljes betanítás
  • Bejelentett munka
  • Kiváló fizetés
  • Heti 4 nap munka
  • Jó munkakörülmények
  • Kiváló csapat

Munkánk során a következő feladatokat látod el:

  • Graftok kiszedése, feldolgozása mikroszkóp alatt
  • Implanterek töltése
  • Eszközök és műtő sterilizálása műtét előtt és után
  • A hajbeültetés alatt az orvos munkájának folyamatos segítése

Csapatunkban dolgozva, a páciensek számára nyújtott maximumot célozzuk meg. Ha magadra ismersz és szeretnél a csapatunk része lenni, várjuk jelentkezésed.

  • Budapest, Budapest, Hungary Beauty Concept Kft. Full time

    Hajbeültetési Asszisztens - Elegáns KörnyezetbenA Beauty Concept Kft. egy páciensközpontú, magas szakmai színvonalú esztétikai klinikát működtet a budai zöldövezetben. Egy dinamikus és összetartó csapatba kerülő egészségügyi asszisztens/ápoló kollégát keresünk.Fő feladatok:Hajbeültetés során az egészségügyi asszisztensi...

    Állásleírás:A Beauty Concept Kft. egy páciensközpontú, magas szakmai színvonalú esztétikai klinikát működtet a budai zöldövezetben. Együttműködő csapatunkban egy megbízható és munkára igényes Hajbeültetési asszisztens kollégát keresünk.Feladatok:Hajbeültetés során a folyamathoz kapcsolódó egészségügyi asszisztensi...